Mazda 323 BA (1994-98) Kaza

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Hayırlı akşamlar abiler size bana bu akşam hayır değil. Lambalarda dururken geri geri gelen araç arabamın tepesine bindi ve kaçtı. Plaka vb şey yok elimde sadece bu görüntü var. O an ki şokla Aracın plakasını aldım ama aklımda yer etmedi maalesef. Hal durum böyle. Kaput yamuldu,tampon kırıldı, çamurluk kastı kendini,panjurum içeri doğru göçtü. Sol sinyalim kırıldı. En acısı da kendi kafasını yaşarken benim canımı sıkması. Allah büyük başka bir şey diyemiyorum bu dünyada.
41855

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Geçmiş olsun Ümit, Allah beterinden saklasın. Ne amaçla geri gelip, ne niyetle kaçıyor ilginç olmuş. O bölgedeki iş yerleri ile görüş bugün, ve polisle iletişim kur, mutlaka orayı gören bir kamera kaydı yakalayacaksın.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Geçmiş olsun Ümit, Allah beterinden saklasın. Ne amaçla geri gelip, ne niyetle kaçıyor ilginç olmuş. O bölgedeki iş yerleri ile görüş bugün, ve polisle iletişim kur, mutlaka orayı gören bir kamera kaydı yakalayacaksın.
Elimde bana vurduğu kamera kaydı var ama aracın ön tarafında plaka yok.. arkasında ki benim aklımda kalmadı. Etraftaki kamera kayıtlarına bakıcam bu gün umarım bir şeyler çıkar.
Sağolun abi :(

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Geçmiş olsun, böyle durumlarda araç kamerasının önemi ortaya çıkıyor.
Sağol Murat abi evet araç içi kamera olsa şuan mahkemeye vermiştim. Elimde ki videolardan aracın sadece rengi belli oluyor ve bana vurduğu an belli oluyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Büyük geçmiş olsun canım kardeşim. :( Görünmez kazanın da görünmezi olmuş, Allah beterinden korusun.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Çevre işyerlerinin kamerasından bulunur bence de. Kaçmak nedir ya? Sanki canını alacağız. :acpsnr:

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Geçmiş olsun, Benim arabaya da 2 saat içinde park halinde iken 2 farklı araba aynı yere vurmuş. Allah beterinden korusun.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Büyük geçmiş olsun canım kardeşim. :( Görünmez kazanın da görünmezi olmuş, Allah beterinden korusun.
Öyle abi daha kötüsü olmadı buna şükür
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Çevre işyerlerinin kamerasından bulunur bence de. Kaçmak nedir ya? Sanki canını alacağız. :acpsnr:
cami kamerasından baktık plaka parlıyor belli olmuyor abi :(
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.
teşekkür ederim abi amin daha kötüsü de olabilirdi
Geçmiş olsun, Benim arabaya da 2 saat içinde park halinde iken 2 farklı araba aynı yere vurmuş. Allah beterinden korusun.
göz göre göresi daha beter abi hiç bir şey yapılmıyormuş o an onu anladım
Çeçok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun
amin abi allah razı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Panel,kaput,sol çamurlukda yamulma ve şişme var abiler. Buna şükür diyerek tamire geldim. Hayırlısı böyleymiş allah beterinden korusun herkesi.
41862

41862
41863

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Geçmiş olsun kardeşim. Çok ağır görünmüyor Allah'tan.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Geçmiş olsun kardeşim. Çok ağır görünmüyor Allah'tan.
Sağol abi. evet gözükmüyor kaput boya olcak dediler ama nasıl halledicekler bilmiyorum. Bu arada abi mp4 konulmuyor sanırım video eklemeye çalıştım kabul etmedi

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Çok birşey yokmuş Allah'tan. Gerekli parça listesi netleşti mi?

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Çok birşey yokmuş Allah'tan. Gerekli parça listesi netleşti mi?
Tampon tamirini yapıyoruz babamla.(Karoser işiyle uğraşıyor)
kaput,sol ön çamurluk ve panel düzeltme işlemi olucak.
sol ön far görünen bir kısım yok ama ayakların bir tanesi dibinden kırılmış plastik kaynak ile halletmeye çalışıcaz.
sol ön sinyal yenisi alıncak.
Görünenler bunlar abi radyatörlerim ve geri kalan herşeyim sağlam, yürüyen aksamımda bir sorun yok. O an ki heycanla frene basmasam belki bir şey olmucaktı frenlerimin sağlam çalıştığını gördüm :p

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Tampon tamirini yapıyoruz babamla.(Karoser işiyle uğraşıyor)
kaput,sol ön çamurluk ve panel düzeltme işlemi olucak.
sol ön far görünen bir kısım yok ama ayakların bir tanesi dibinden kırılmış plastik kaynak ile halletmeye çalışıcaz.
sol ön sinyal yenisi alıncak.
Görünenler bunlar abi radyatörlerim ve geri kalan herşeyim sağlam, yürüyen aksamımda bir sorun yok. O an ki heycanla frene basmasam belki bir şey olmucaktı frenlerimin sağlam çalıştığını gördüm :p
O çarpıp kaçan adama yaptığı yanlışı radyatörle anlatmak lazım diyecektim ama radyatör sağlammış:p

Üst Alt