Mazda 3 BK (2003-09) Kaza

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mavi/Sedan
Geçen gün talihsiz şekilde Mazda'mıza ters yönden aniden çıkan elektrikli bisiklet çarptı (karşı tarafın ayak kırılması dışında birşeyi yok) aracı yetkili servise versek, tahmini ne kadar hasar kaydı çıkar?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. Dışarıya göre servis fiyatı yüksek çıkar.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Araç sigortadan yapılacaksa direk Haldız'a git, bununla geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Elektrikli bisiklet olduğu için sigorta vs yok, kaskodan yaptırıcağız. Kasko da karşı taraftan alacak.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçmiş olsun.
Trafik sigortası böyle durumlarda işe yarıyor işte. Elektrikli bisiklet değil de motosiklet olsaydı “sigortam yaptırsın” der, hiç başı ağrımazdı; şimdi bir sürü masraf. :(
Kasko yaptıracaksa serviste yaptırmanızı öneririm. Hasar kaydı çok çıkacak olsa da araçtan anlayan kişi bu ufak kazayı aldırış etmeyecektir diye düşünüyorum. Kazanın fotoğraflarını saklamayı unutmayın.
Tekrar geçmiş olsun.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Geçmiş olsun, serviste yüksek çıkacağı aşikar, balata spreyine kadar kalem kalem yazarlar.

Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Bende serviste yapılmasından yanayım, genel olarak söylüyorum muhatap bulma konusu çok önemli hem resimlerden anlaşılan çok yüksek tutar çıkacağını sanmıyorum.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Far, sis farı, tampon, tampon braketleri, Cam suyu haznesi, ön panjur (?) değişicek. Kaput açınca başka ne çıkar bilmiyorum. Davlumbaza denk gelmemiş gibi duruyor. Ama sadece şu parçalar bile epey Bi rakam tutacaktır

Üst Alt