Kara Sevda Mazda 6

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arkadaslar aracı alalı yaklasık 8 ay oldu ve 8bin km yol yapmışım. Şuan aracım 150800km de. Bakim zamanı geldi bu sefer Izmir Japon Car Servis Dündar ustalara götürdüm aracı. Bu arada Çinden siparıs verdigim urunlerin de montajını yaptırdım. Özellikle sinyallerin sıralı yanıp sönmesi çok hoşuma gitti.
42452
42453
42454

42455

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 2.0 TE
Araç Renk ve Tip
Kahverengi(şampanya)
Arkadaslar farlarim yetersiz geliyor ozellikle uzun farlarim. Ne almami tavsiye edersiniz. Sanirsam h1 olarak geciyor. Pek fazla bilgim de yok farlar hakkinda. Xenon mu led mi ne alayim?
Hocam ben photon dahil bütün ledlerimdenedim en son sarı boschları taktım ama elimdeki photon h1 ledleri gerilere taktım efsane oldu arka sislerede bağladım geriden israrla uzunla gelen arkadaşları far görmüş tavşana çeviriyorum...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Güle güle kullanın hocam sinyaller çok şekilmiş nerede linki bende bakayım :Dgerçi benim makyajsız olduğu için uymaz bunlar bizim yuvarlak var genelde. Cihangir abide neler yapıldı eli alışmışken benim m6 yı da sıkıştıralım araya :D

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 2.0 TE
Araç Renk ve Tip
Kahverengi(şampanya)
Merhaba arkadaslar. Aliexpresten 20.09.2018 de siparis verdiğim ürün bugün elime geçti. Hemen sabırsızlıkla işe koyuldum. Daha önce hiç böyle bir deneyimim olmadığı için nasıl takacam konusunda endişelerim vardı. Ama cok rahat bir şekilde taktım. Daha önce bir arkadaşım elektronikçiye taktırmıştı torpidonun her tarafında izler kalmıştı. O yüzden kendim takmak istiyordum. Güzel bir deneyim oldu benim için.

Ekli dosyayı görüntüle 38532Ekli dosyayı görüntüle 38533Ekli dosyayı görüntüle 38534Ekli dosyayı görüntüle 38535Ekli dosyayı görüntüle 38536Ekli dosyayı görüntüle 38537Ekli dosyayı görüntüle 38538Ekli dosyayı görüntüle 38539
Aparat multimedyanin arkasına direk uydu hiçbir işleme gerek kalmadı. Kabloyu vitesin yanından geçirerek kolçağın içine koydum. Kolçağın içindeki delikli kısım çok işime yaradı.

Voiture Adaptateur Auto Audio MP3 Lecteur Interface USB AUX Câble MP3/WMA Décodeur Audio 3.5mm Virtuel CD Changeur pour Mazda CX 3 6 de la boutique en ligne | Aliexpress mobile
Bu bizim makyajsız kasaya olurmu acep hocam

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Güle güle kullanın hocam sinyaller çok şekilmiş nerede linki bende bakayım :Dgerçi benim makyajsız olduğu için uymaz bunlar bizim yuvarlak var genelde. Cihangir abide neler yapıldı eli alışmışken benim m6 yı da sıkıştıralım araya :D

Bu bizim makyajsız kasaya olurmu acep hocam
TRY 233.10 13%OFF | CAPQX 1 Pair Için Mazda 6 Mazda6 2006-2009 Ön Araba Yanıp Sönen LED Gündüz Işık Koşu Işık DRL Sis lamba Günışığı Sürüş Işık US $43.99 12% OFF|CAPQX 1Pair For Mazda 6 Mazda6 2006 2009 Front Car Flashing LED Daytime Light Running Light DRL Fog Lamp Daylight Driving Light-in Car Light Assembly from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

TRY 72.36 26%OFF | Mazda 6 için Mazda6 2003-08 Kırmızı Beyaz Füme Lens LED Arka Tampon Reflektör Kuyruk Fren Stop Lambası Atenza US $13.68 25% OFF| For Mazda 6 Mazda6 2003 08 Red White Smoked Lens LED Rear Bumper Reflector Tail Brake Stop Light Atenza-in Car Light Assembly from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Ürün linkleri bunlar arkadaşlar. Makyajsızlara uyar mı bilmiyorum ama satıcıyla iletişime geçip sorabilirsiniz.

secco35

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Granit Gri-Sedan
ooo güzel olmuş yakışmış yücel hocam. :) benim de ödemişte cumartesi günü insafsız bir sürücü park yerinden çıkarken benim sol arka reflektörü kanırtarak sürtüp öyle çıkmış. eve geldiğimde farketttim. neyse nazar çıkmış oldu dedim :)

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 6 A/T
Araç Renk ve Tip
Siyah / Sedan
Arkadaslar aracı alalı yaklasık 8 ay oldu ve 8bin km yol yapmışım. Şuan aracım 150800km de. Bakim zamanı geldi bu sefer Izmir Japon Car Servis Dündar ustalara götürdüm aracı. Bu arada Çinden siparıs verdigim urunlerin de montajını yaptırdım. Özellikle sinyallerin sıralı yanıp sönmesi çok hoşuma gitti.
hayırlı olsun güzel olmuş.. yapılan bakımları ve fiyatlarını yazabilir misiniz? Ustalıktan ve hizmetlerden memnun kaldınız mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
ooo güzel olmuş yakışmış yücel hocam. :) benim de ödemişte cumartesi günü insafsız bir sürücü park yerinden çıkarken benim sol arka reflektörü kanırtarak sürtüp öyle çıkmış. eve geldiğimde farketttim. neyse nazar çıkmış oldu dedim :)
Bahaneyle reflektorleri yenile Sercan hocam
hayırlı olsun güzel olmuş.. yapılan bakımları ve fiyatlarını yazabilir misiniz? Ustalıktan ve hizmetlerden memnun kaldınız mı?
Yag filtre polen filtresi standart bakım yapıldı. Yag olarak Luqi moil 5x30 yag kullanıldı. Diger sıvılar kontrol edildi. Toplam 400 tl. Genel olarak ustalıktan gayet memnunum. 4 saat gibi bir sure gecirdim ve sıkılmadım. Ilgi alaka da gayet iyiydi.

Üst Alt