Kamu Çalışanları Tayin Yerleri Bilgi Alışverişi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Konuya küçük bir hort çekelim. Bilen bilir Tsk'da tayin isteme döneme başladı. Urfa hakkında bilgi isteyen olursa müracaat etsin :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Benim ikinci şark yaklaşıyor, ya hazırlık gelmeden gönüllü istediğim yere gideyim diyorum, ya da kaderime razı olup kurbanlık koyun gibi bekleyeyim... :D :D

metan

Sessiz
Araç Markası
2006 - Mazda3
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Hayırlı olsun hocam... Allah utandırmasın inşallah.
orası aydındı heralde. muğla aydın bi teklif falan gelse ben gelirim şahsen :)) evet kamu çalışanı olsakta tayin olayımız yok bizim :)

bu arada köyceğiz,ortaca,didim,söke olur, anladınız siz ;) :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Tayin dönemi geldi çattı yine, yerleri değişenlere şimdiden hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin diyerek konuya hort çekeyim. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bende tam bunu sormak için konu linkini arıyordum ki, sen sohbet bölümüne yazmışsın, buraya taşıdım. Ben bir yıl daha Aydın'dayım nasipse... :)

Tayinler açıklandı sonunda. Yeni tayin yerimiz VAN. Hayırlısı olur inş.
Allah yardımcınız olsun, kaza bela vermesin. Van güzel yer benim hoşuma gitmişti hatta tercihlerimde vardı.

PsiKoMaNYaKoLoG

Katılımcı
Araç Markası
2019 Fiat Egea
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Hayırlısı olsun..
Teşekkürler.

Bende tam bunu sormak için konu linkini arıyordum ki, sen sohbet bölümüne yazmışsın, buraya taşıdım. Ben bir yıl daha Aydın'dayım nasipse... :)

Allah yardımcınız olsun, kaza bela vermesin. Van güzel yer benim hoşuma gitmişti hatta tercihlerimde vardı.
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah abi. Tayinler açıklandı bi yandan sevindik bi yandan düşüncelere daldık naparız diye. 1 ay sonra 2 numara geliyor. Doğumu beklemesek yolda gitmesi sıkıntı olacak, gider gitmez dr bulmak lazım. Beklesek gitmemiz en az 1 ay sarkacak büyük oğlana okul bulma işimiz var. Ters oldu biraz ama hayırlısı çözeriz inş :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Teşekkürler.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah abi. Tayinler açıklandı bi yandan sevindik bi yandan düşüncelere daldık naparız diye. 1 ay sonra 2 numara geliyor. Doğumu beklemesek yolda gitmesi sıkıntı olacak, gider gitmez dr bulmak lazım. Beklesek gitmemiz en az 1 ay sarkacak büyük oğlana okul bulma işimiz var. Ters oldu biraz ama hayırlısı çözeriz inş :)
Hiç canını sıkma, her şey oluruna varıyor, yeter ki, sağlıklı kazasız belasız ilerlesin süreç... 2003 yılında ilk şark görevine Gümüşhane'ye giderken hiç bir şey bilmiyordum, evi nasıl tutarım, nerede ne var vs. derken, Trabzon'dan bindiğim otobüste yanıma oturan abinin evini tutmuştum yolda giderken... Nasip böyle bir şey işte. :D

Van merkez olursa, gayet güzel yer bence. İmkanlar var gibi duruyor şehirde, hiç bir sıkıntı olmaz. Yengeyi emanete bırakacak akraba eş dost varsa bırak git, evi barkı tut, okulların açılmasına yakın hepsini yanına alırsın, yerinde olsam böyle yapardım. Allah yolunu, işini gücünü açık etsin.

PsiKoMaNYaKoLoG

Katılımcı
Araç Markası
2019 Fiat Egea
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Hiç canını sıkma, her şey oluruna varıyor, yeter ki, sağlıklı kazasız belasız ilerlesin süreç... 2003 yılında ilk şark görevine Gümüşhane'ye giderken hiç bir şey bilmiyordum, evi nasıl tutarım, nerede ne var vs. derken, Trabzon'dan bindiğim otobüste yanıma oturan abinin evini tutmuştum yolda giderken... Nasip böyle bir şey işte. :D

Van merkez olursa, gayet güzel yer bence. İmkanlar var gibi duruyor şehirde, hiç bir sıkıntı olmaz. Yengeyi emanete bırakacak akraba eş dost varsa bırak git, evi barkı tut, okulların açılmasına yakın hepsini yanına alırsın, yerinde olsam böyle yapardım. Allah yolunu, işini gücünü açık etsin.
ailevi sıkıntılar var malesef hanımı bırakamam. bi ayar çekecez artık abi sağolasın :) Daireden illere gidenleri aynı şubeye veriyolar genelde. şube işi bozulmazsa Edremit olacak gibi

Üst Alt