İzlenmesi Gereken Filmler Belgeseller-Ortak Konu

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Tamam Korelileri çözdüm. Bunlar manyak.
15 yıl önce kaçırılıp fidye istenen çocuğun katili zaman aşımından parçayı kurtarır. Ne var ki bu süre bitiminde ayni tarz bir kaçırılma vakası olur. Polis 15 yıl önceki davayla benzerliği görüp katilimizin peşine tekrar düşer. Son ana kadar gizem...
images.jpeg

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Tamam Korelileri çözdüm. Bunlar manyak.
15 yıl önce kaçırılıp fidye istenen çocuğun katili zaman aşımından parçayı kurtarır. Ne var ki bu süre bitiminde ayni tarz bir kaçırılma vakası olur. Polis 15 yıl önceki davayla benzerliği görüp katilimizin peşine tekrar düşer. Son ana kadar gizem...
Ekli dosyayı görüntüle 28504
İzledim dün gece, bunlar senaryoyu çetrefilli hale getirmek için kafayı yedirtir adamlara, sürekli ters köşe :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
@romulus bahsettin mi hatırlamıyorum, gözümden kaçan filmlerden biri de "Zincirsiz" Quentin Tarantino'nun harika bir Western filmi. Oyuncuları söylemeye gerek yok, muhteşem. DiCaprio'nun kötü bir filmini hatırlamıyorum zaten, şiddet sahneleri epey var, tavsiye ederim.

unnamed.jpg

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
@romulus bahsettin mi hatırlamıyorum, gözümden kaçan filmlerden biri de "Zincirsiz" Quentin Tarantino'nun harika bir Western filmi. Oyuncuları söylemeye gerek yok, muhteşem. DiCaprio'nun kötü bir filmini hatırlamıyorum zaten, şiddet sahneleri epey var, tavsiye ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 28858
İlk giriş sahnesinde film belli ediyor kendini. Bitmesini istemediğim,keske iizlememis olsaydım dediğim filmlerden.

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Mahkeme temalı filmde yazmadık demeyin.Benim gibi Jurili mahkemeleri seviyorsanız tam sizlik.Filmimizde ülkenin en iyi avukatı almak istemediği halde, eşini öldürmekle suçlanan adamın davasını alır. Savcı ile avukat arasında geçen amansız mücadele güzel oyunculuklar ile iyi bir film çıkmasına neden olmuş.Tabi film kore olunca sonu biraz ters köşe dikkat :)
Film Adı:The Client (bu isimde 94 yapımı ABD filmide var,onuda izleyebilirsiniz :) )
Ailecek izlenebilir,çocuklar hariç.

indir.jpg

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Karanlık saatler Winston Churchill
Darkest Hour - Gary Oldman dan muhteşem performans,

Not: Film de bahsedilen Dunkirk askeri kurtarma operasyonu için bir diğer film Dunkirk izlenmeli..
Not 2 : Gary Oldman ın Churchill rolü için yapılan makyaj aşağıdaki videoda..

Les heures sombres (2017) - IMDb

Dunkerque (2017) - IMDb

Ekli dosyalar

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
"La casa de papel" daha once tavsiye edilmisti galiba. An itibariyle dizi finali olan 2. sezon finalini izledim, sahane olmus, bir kez daha tavsiye ederim.

Bolumleri 1 saat suruyor, ilk sezon 13, ikinci sezon 6 bolum, adeta akıyor, aksamlari izleyerek 6 gunde bitirdik
REıs şöyle tavsıye edebılcegın bı fılm var mı açayım ızlıyeyım. İcınde bıraz aksıyon olsun sılah catısma, bıraz ask olsun romantık olsun, bıraz da gerılım ıle duygusal olsun ama korku olmasın zombı mombi insan korkuyor sonra arka odaya wc ye gıdemıyom aksam aksam her yer karanlık

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
"La casa de papel" daha once tavsiye edilmisti galiba. An itibariyle dizi finali olan 2. sezon finalini izledim, sahane olmus, bir kez daha tavsiye ederim.

Bolumleri 1 saat suruyor, ilk sezon 13, ikinci sezon 6 bolum, adeta akıyor, aksamlari izleyerek 6 gunde bitirdik
REıs şöyle tavsıye edebılcegın bı fılm var mı açayım ızlıyeyım. İcınde bıraz aksıyon olsun sılah catısma, bıraz ask olsun romantık olsun, bıraz da gerılım ıle duygusal olsun ama korku olmasın zombı mombi insan korkuyor sonra arka odaya wc ye gıdemıyom aksam aksam her yer karanlık
Inside man

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Dizi favorilerim arasında :) bi kaç güne başlarım inşallah :)

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB

2 haftadir baslicam baslicam diyorum. Kismet buguneymis:) Simdi basliyorum hadi hayırlısı

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Allah Analı Babalı Büyütsün, konusundaki mesajları okuyunca dün izlediğim "can" filmi aklıma geldi. Evlat ve sorumluluğu açısından ilgi çekici.

Senaryo ve kurgu çok güzel olmuş, hikayenin anlatılma şekli garip gibi ama kötü değil.

Can ~ Sinematurk.com

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yakın zamanda izlediğim en güzel komedi filmi olmuş... Her şey tadında bırakılmış. Senaryo ve kurgu çok güzel oturmuş... :)

Edith, oyuncu seçimi harika, oyunculuklarına zaten laf edemem.

Torrentlerin içinde görünce hadi dedim bi daha izleyeyim... Aynı keyifle bir kez daha izledim... İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. :)

Üst Alt