İzlenmesi Gereken Filmler Belgeseller-Ortak Konu

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
@domestos Veli Baba, çekirdeğin bitmeden bu filmi de seyrediver:)
Gerçek hikayeden alıntı bir film:) Valla öyle ya.
Şaka bir yana filmimizde aşırı otoriter müdürümüzun okulunun ( daha doğrusu islahhanenin), denizci gencin okula gelmesiyle uğradığı değişikliği ve yapılan zulme baskaldirisin ( çok devrimci gördüm kendimi, tobe tobe) hikayesi anlatılıyor. Kuzeyin soğuğu ve yükselen sanırım Norveç filmlerinden güzel bir örnek. Ailecek izlenebilir bir film.
"Şeytan Adasının Kralı"
unnamed.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
@domestos Veli Baba, çekirdeğin bitmeden bu filmi de seyrediver:)
Gerçek hikayeden alıntı bir film:) Valla öyle ya.
Şaka bir yana filmimizde aşırı otoriter müdürümüzun okulunun ( daha doğrusu islahhanenin), denizci gencin okula gelmesiyle uğradığı değişikliği ve yapılan zulme baskaldirisin ( çok devrimci gördüm kendimi, tobe tobe) hikayesi anlatılıyor. Kuzeyin soğuğu ve yükselen sanırım Norveç filmlerinden güzel bir örnek. Ailecek izlenebilir bir film.
"Şeytan Adasının Kralı"Ekli dosyayı görüntüle 24456
Madem ki tavsiye ettin, Film tv izlemeye vaktim olmamasına rağmen ilk fırsatta bu filmi izlemek isterim... :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ekip tam.kıvamında abi, bende izlemek istiyorum.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Dangal filmini izleyin arkadaşlar, muhteşem yapmış Amir Khan.. Hint filmlerine hep bir soğuk bakmışımdır, hele o zart diye oynamaya başlıyorlar, çok itici geliyor:) ama bu film gerçekten olmuş.
Bollywood filmlerinin çoğu güzel.Bir adım ileri giderek okullarda izlettirilmeli bile diyebilirim.Ancak bu filmleri dublajını yapmadıkları için çocuklara izlettirmek epey zorlaşıyor.Bana kalırsa büyük kayıp.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Kelebeğin Rüyası

images (1).jpeg

İmdb 7,8
Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan, Mert Fırat

Tv'de denk gelenler biiiiiip diye sansürlenen bir kaç (küfür vs değil) noktaya dikkat ;) o sahneleri daha sonra netten izleyin ;)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Ben western ve Russel babadan devam edeyim.Şimdiye kadar izlediğim en iyi western diyebilirim.Buna kült westernlerde dahil.Russel ve Bale hakkında yazmaya gerek yok zaten ama yan roldeki Foster çok iyi iş çıkarmış. Size kalan ışıkları kapatıp arkanıza yaslanmak...

large_gFqZczQsmbLlOydFS3YP3r5sHtK.jpg

Üst Alt