İlginç Videolar-I

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Son günlerde özellikle İzmir edebiyatı yapan sürü psikolojisine sahip güruhun ahmakça gururlandığı, bir tane oksijen israfı cahilin sırf kanalının popülerliğini arttırmak için haddini aşarak güya hak-hukuk arayışına dikkat çekmek için sosyal medyaya sunduğu videoyu acıyarak izledim ve sizinle de paylaşmak istedim.

İnsanların bu kadar düz mantık düşünebilmesi ve diğerlerinin de buna yine çelişkilerinin farkına varmadan alkış tutmalarını; bir tarafın hakkını (haklı olarak) savunurken kendilerinin haksızlık ve hadsizlik yapabilmelerini ve bunu çok olağan addetmelerini etraflıca düşündüğüm halde anlam veremedim. Çözen beni de aydınlatsın lütfen, bu konuda çok samimiyim.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Son günlerde özellikle İzmir edebiyatı yapan sürü psikolojisine sahip güruhun ahmakça gururlandığı, bir tane oksijen israfı cahilin sırf kanalının popülerliğini arttırmak için haddini aşarak güya hak-hukuk arayışına dikkat çekmek için sosyal medyaya sunduğu videoyu acıyarak izledim ve sizinle de paylaşmak istedim.

İnsanların bu kadar düz mantık düşünebilmesi ve diğerlerinin de buna yine çelişkilerinin farkına varmadan alkış tutmalarını; bir tarafın hakkını (haklı olarak) savunurken kendilerinin haksızlık ve hadsizlik yapabilmelerini ve bunu çok olağan addetmelerini etraflıca düşündüğüm halde anlam veremedim. Çözen beni de aydınlatsın lütfen, bu konuda çok samimiyim.

Bu insanlık nereye gidiyor böyle, Günlük popularist hayatlarla kendilerinin canı sıkılınca başkalarıyla uğraşıp eğlenmeyi çok seviyorlar. Toplum çok değişti çok, oraya park eden kişi başta yanlış yapmış zaten fakat yanlışa yanlış şekilde cevap vermek niye gün gelir devren döner yapanın başına gelirse şaşmam

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Yanlışı, başka bir yanlış ile ifade etme, düzeltmeye çalışma gibi olaylar artık legal görünür hale geldi... Birde videonun sonuna kendince uyarı koymuş, "kaynak gösterilmeden alınmasın, bu işlere biz emek ve para harcıyoruz" diye...

Ne desek boş.

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Bunun örneği 2015 tarihli videolarda var ve benzeri "sosyal deney" başlığı altında sokakta yaşayan kişilere karşı yapılan iyi ve kötü yaklaşımlar da sıkça değişik kullanıcılar ( bu tür çekim yapıp youtube a koyan kişilere ne ad veriliyorsa ) tarafından ekleniyor. Bence olay Doğru-Yanlış aksine beğeni ,alkış,mesaj veya hangisi prim yapıyorsa onu toplamak. Konu ile ilgili video hazırlayan zat kendince cezalandırma yoluna gitmiş ki oldu ki o sürücü seni buldu ve o bütün post it leri her yerine yapıştırdı eee bu nereye kadar gidecek...
Videonun altındaki yorumlar ise ayrı bir garabet, toplum olarak tartışmaktan yazmaktan aciz olup bir cümleye 10 küfür sığdırırım mantığı ile yazan cahil cühela kişiler..

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bunun örneği 2015 tarihli videolarda var ve benzeri "sosyal deney" başlığı altında sokakta yaşayan kişilere karşı yapılan iyi ve kötü yaklaşımlar da sıkça değişik kullanıcılar ( bu tür çekim yapıp youtube a koyan kişilere ne ad veriliyorsa ) tarafından ekleniyor. Bence olay Doğru-Yanlış aksine beğeni ,alkış,mesaj veya hangisi prim yapıyorsa onu toplamak. Konu ile ilgili video hazırlayan zat kendince cezalandırma yoluna gitmiş ki oldu ki o sürücü seni buldu ve o bütün post it leri her yerine yapıştırdı eee bu nereye kadar gidecek...
Videonun altındaki yorumlar ise ayrı bir garabet, toplum olarak tartışmaktan yazmaktan aciz olup bir cümleye 10 küfür sığdırırım mantığı ile yazan cahil cühela kişiler..
Küfür deyince hep aklıma geliyor abi.

-Günlük hayatta küfürü ne derecede kullanıyorsunuz?

+Kendimi ifade edecek kadar...

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Japonya'daki ikinci el araç fiyatları hakkında Japonic kardeşimizden güzel bir video. Mazdanın bazı modelleri de var. Sinir krizi geçirebilirsiniz :p

Üst Alt