İlginç Videolar-I

Araç Markası
Mazda 6 2010
İnsanları kandıracaksan, böyle kandıracaksın... İzlerken gülme krizine girdim. :)

Sadece sporcu değil, adamın felsefesi var abi :D şaka değil ama kitap falan yazmışlığı var(i can not accept not trying/Denememeye tahammülüm yok) topu öyle tutmak için aylarca elimi zorlamıştım :D Eskilere götürdün beni...

Bu da benden olsun :D

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
İnsanlar nelerle uğraşıyor, biz ne yapıyoruz... :rolleyes:o_O

Zengin işi oldu Veli abi bunlar. Üniversitede dolar 1.15 lere kadar düştüğünde rahatça hobimi yapabiliyordum, helikopter uçak, fpv. Ama şimdi nerede, dolar olmuş 3.5. Hobi piyasası kalmadı, herkes hazırlara yöneliyor.

Hazır buraya gelmişken şöyle bir videomu da paylaşayım. Kaç sene öncesinden.

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
İnsanlar nelerle uğraşıyor, biz ne yapıyoruz... :rolleyes:o_O

Bir abim anlatmıştı. Adam yangın tüpüyle çalışan maket uçak yapıyor, sonrasında karayolu ceza kesiyor işgaliyetten. Yani bizde para da olsa, kafa da olsa, fikir de olsa böyle şeylerle uğraştırmıyorlar. Epey bir zaman önce dron kullanan bir arkadaş "devletin bu aletlere plaka takacağını" söylemişti. Sonuç ne oldu bilmiyorum ama her yerde bir kısıtlama, bir el atma, gel ondan da vergi alayım olayları yetti gari, iliğimizi kurutacaklar.

Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Biz de en başarılı olduğumuz şeyi yine yapardık abi. Hemen vergiye bağlardık ve bunu her sene istikrarlı olarak artırırdık :D
Vergiye bağlamaya gerek yok abi, zaten son düzenlemelerle dağda bayırda bile uçurtmuyorlardı izin almadan. Çok fahiş cezalar yazıyorlardı. Neyse ki yavaş yavaş yerleşim yerleri dışında uçmanın önünü açtılar. Yerleşim yeri içinde uçuş izni hala bir ton bürokrasi işkencesi.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Videoyu görünce dedim yeni test yapılmış düzeltmişler sanırım diye ama eski videoymuş

Üst Alt