Mazda 6 GH (2007-13) İçeriden Bagaj Açma Butonu Var mı?

deniz 36

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 2010
Merhaba
Daha önce konu açılmış mı diye baktım fakat göremedim. Belki basit de bir cevabı vardır soracağım sorunun ama benim gibi ilerde cevap bulamayanlara da yardımcı olur düşüncesiyle konuyu açmak istedim.

2010 Mazda 6 Bagaj kapağı içerden açılıyor mu, açılıyorsa nasıl ?

Teşekkür ederim.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sizdeki bagaj kapagındakı butonu bilmiyorum ama eğer bl gibi ise demekki avm ile işin olmuyor belli :)
Cumartesi günü @abdyldz 'ın aracınada yaptık aynı işlemi tabiki farklı bişeylerde yaptık kendisi musait olunca paylaşır.

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Çatal Tunning uygulama kataloğu bastırmamız lazım en acilinden :D 626'da baya cebelleşiyorduk ama Avm'lerdeki güvenlikçi arkadaşlar şaşılacak derecede becerikli çıktı bunda:) İşte kendileri:
20161218_115127.jpg

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

abdyldz

Sessiz
Sizdeki bagaj kapagındakı butonu bilmiyorum ama eğer bl gibi ise demekki avm ile işin olmuyor belli :)
Cumartesi günü @abdyldz 'ın aracınada yaptık aynı işlemi tabiki farklı bişeylerde yaptık kendisi musait olunca paylaşır.
bagaj açma düğmesi bu şekilde dışarıdaki buton ile aynı görevi görüyor, oldukça kullanışlı. bugün sırf kullanmak için 2 tane AVM ye gittim :) bir de kendinden açılan bagaj kapağı yaptık mı bagaj işi tamamdır.
01deeab75df4d026448acad666a8c343.jpg
3dd3755001d71fbbec9588085c18b183.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

deniz 36

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6 2010
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda 6 Bagaj kapağındaki dugme ne işe yarıyor peki bilen var mı?

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
2009 exclusive de gözlük saklama kutusu var mı? Kullanan abiler acele bilgi lazım da.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda 3 te bile varsa 6 da hayli hayli vardır.

Düzeltme: Şimdi baktım İnternette birkaçında yok diye gördüm resimlerde

Son düzenleme:

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
2009 exclusive de gözlük saklama kutusu var mı? Kullanan abiler acele bilgi lazım da.
Alt donanımlarda var ama exclusive'de maalesef yok. Onun yerine arka emniyet kemerlerinin kontrol ışıklarını koymuşlar tavana. Ama o kısım değiştirilebilir. Bir ara niyetlenmiştim ve parçayı bulmuştum ama sıra gelmedi o işlere

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Avm lere gidince direk camı açıyorum, kafayı dışarı çıkartıp, o kırmızı şeridin üzerinde küçük bi tuş var diye bağırıyorum çok pratik oluyor:p

Üst Alt