Mazda 3 BL (2009-13) İç Aksam Boyama (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.3)

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Murat bu kısmı boyatmadın mı?

Zemin boyanabilir gibi duruyor...

Burada en süksekil senin arıcın olması lazım. Sökmesi, takması nasılsa senin için sorun değil.

Ben her birşeyi rica minnet söktürüp yaptırıyorum (İşçilik olsa bile :D )

Adsız.png

Bak ne güzel duruyor... Rengi sana kalmış... Bildiğimiz oto boyamada kullanılan metalik, sonunda da vernik...

Adsız2.png

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
@ReaL olabilir abi, bu sefer kaplama olacak, renk seçeneği çok fazla, bu kısmı da not aldım ;)

Folyo mu?

Şahu boyat, ömürlük olsun. Metalik iyi duruyor, pırıl pırıl parlıyor da. Oraya açık değil de koyu füme iyi yakışır.

Ben bazı yerleri sökebilsem ohhoooo her yeri boyatırım... Temizlemesi de kolay oluyor hem. Göstergelerin çerçevesini de konsul renginde yaptırdıydım.

Sprey boya ile yaparam düşüncesinde olan arkadaşlar var ise iç denemesin bile. Sprey boya oldukça dayanıksız, istedikleri sonucu alacaklarını sanmıyorum.

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Folyo mu?

Şahu boyat, ömürlük olsun. Metalik iyi duruyor, pırıl pırıl parlıyor da. Oraya açık değil de koyu füme iyi yakışır.

Ben bazı yerleri sökebilsem ohhoooo her yeri boyatırım... Temizlemesi de kolay oluyor hem. Göstergelerin çerçevesini de konsul renginde yaptırdıydım.

Sprey boya ile yaparam düşüncesinde olan arkadaşlar var ise iç denemesin bile. Sprey boya oldukça dayanıksız, istedikleri sonucu alacaklarını sanmıyorum.
Sprey boya yapacaklar önce astar atmaları lazım plastiğe uygun, yoksa kısa sürede boya atar

Üst Alt