Hyundai Accent Blue dan Fiat Egea'ya Geçilir mi?

madmax59

Katılımcı
Arkadaşlar şuan 2013 model dizel otomatik Accent blue mode plus kullanıyorum aracım daha 61 binde. sıfır 1.4 benzinli manuel full egea ile değişmek istiyorum egea sıfır için özel indirimli fiyat var aradaki fiyat farkı çok fazla değil düşüncelerinizi alabilir miyim. Siz olsanız bu işe kalkışırmıydınız.

RMX1921 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar şuan 2013 model dizel otomatik Accent blue mode plus kullanıyorum aracım daha 61 binde. sıfır 1.4 benzinli manuel full egea ile değişmek istiyorum egea sıfır için özel indirimli fiyat var aradaki fiyat farkı çok fazla değil düşüncelerinizi alabilir miyim. Siz olsanız bu işe kalkışırmıydınız.

Donanım olarak farklar var mı bilmiyorum ama ben lpg montajı yaptırmayacaksam, benzinli araç tercihi yapmam, manuel vitese geçmem... :rolleyes:

madmax59

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Donanım olarak farklar var mı bilmiyorum ama ben lpg montajı yaptırmayacaksam, benzinli araç tercihi yapmam, manuel vitese geçmem... :rolleyes:
Donanım olarak çok ahım şahım fark yok egea bir tık daha konforlu. Ama 1.4 motor düşündürücü blue motoru çok iyi gideyim mi diye düşünmüyor 0 200 soluksuz çeviriyorum. Çok Passat sahibini üzmüşlüğüm var. bende düşünüyorum, öte yandan sıfır egea Fiyat teklifi cazip ,birde otomatik olmayacak pişman olurmuyum acaba kafamda deli sorular

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Donanım olarak çok ahım şahım fark yok egea bir tık daha konforlu. Ama 1.4 motor düşündürücü blue motoru çok iyi gideyim mi diye düşünmüyor 0 200 soluksuz çeviriyorum. Çok Passat sahibini üzmüşlüğüm var. bende düşünüyorum sıfır egea teklifi cazip birde otomatik olmayacak pişman olurmuyum acaba kafamda deli sorular

Otomatik, benim gibi ilk kriter/tercih ise pişman olursun... 20 yıl önce otomatik şanzımanlı araç tercih etmediğime yanıyorum... ;)

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
1.4 egea, linea, punto pişmanlıktır. 1.6mjet alamıyorsunuz 1.3mjet alıp yazılımla kuvvetlendirin aksi halde 1.4motor indiğiniz arabayı çok aratır. Egea sevdiğim araba hem görünüş olarak hem yakıt konusunda tatmin ediyor. Fiat koltuk konusunda çok iyi olduğunu düşünüyorum benim görüşüm. ÖTV indirimi ile 1.3 egea Neden olmasın diye düşünmüyor değilim ama 1.4 uzak dursun :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hacam bir kaç kişi daha senin gibi yazarsa vazgeçeceğim galiba. Ne güzel bilenmiştim.

Hyundai'yi Fiat ile kıyaslayınca benim gönlüm Fırat'ı tercih etmez, Fransız'lar kadar olmasa da, sevmem İtalyanları... :huhuu:

madmax59

Katılımcı
1.4 egea, linea, punto pişmanlıktır. 1.6mjet alamıyorsunuz 1.3mjet alıp yazılımla kuvvetlendirin aksi halde 1.4motor indiğiniz arabayı çok aratır. Egea sevdiğim araba hem görünüş olarak hem yakıt konusunda tatmin ediyor. Fiat koltuk konusunda çok iyi olduğunu düşünüyorum benim görüşüm. ÖTV indirimi ile 1.3 egea Neden olmasın diye düşünmüyor değilim ama 1.4 uzak dursun :)
Aynı indirim 1.3 Multijet içinde geçerli sadece biraz daha vermem gerekli

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Geçen gün taksiye bindim araç egea. İçine filan baktım mis gibi tertemiz. İçimden 2020 model filan galiba cillop gibi düşünüyorum, çünkü içi o kadar yeniydiki çok taze sandım. Sordum sıkıntın vs var mı araçtan memnun musun diye, 400 bin olacak bakım harici masrafı yok dedi. 400 bin mi dedim az kaldı şu an 370 bin de dedi :D ben şok tabii :D

madmax59

Katılımcı
1.6 multijet bütçeyi çok mu zorlar?
1.6 da indirim çok değil ya 1.4 benzinli yada 1.3 Multijet bu ikisine normal indirim üzerine özel indirim hakkımız var 1.4 benzinliye fark çok yok. 1.3 Multijetede çok yok aslında çok küçük farkla arabayı sıfırlanmış olucam ama 1.4 çok zayıf geldi

Realme xt cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
1.6 da indirim çok değil ya 1.4 benzinli yada 1.3 Multijet bu ikisine normal indirim üzerine özel indirim hakkımız var 1.4 benzinliye fark çok yok. 1.3 Multijetede çok yok aslında çok küçük farkla arabayı sıfırlanmış olucam ama 1.4 çok zayıf geldi

Realme xt cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O zaman 1.3 Multijet. Uzun yol çok yapmıyorsanız aratmaz.

Üst Alt