Hediye Çeki ve Kupon Kodları

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Abi bu işler ne küslüğe, ne de birinde sürekli karar kılmaya gelmez bence, o an hangisi işine geliyorsa onu kullanmak en güzeli.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hb ile ben 8 yıldır küsüm, barışmayı da düşünmüyorum... :mad: Amazon'a bakıyorum ama site şekli çok tuhaf geliyor, alışamadım.
Bende 1 -2 kere sorun yaşadım olur öyle şeyler insanlık hali gecen hafta 2 tane ayakkabı aldım fiyatları çok iyiydi.

PsiKoMaNYaKoLoG

Katılımcı
Araç Markası
2000 - Renault Megane
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
1700-1800 lira civarında bi tv alacam, herhangi bi yerden kuponu olan varsa...
Eskiden burası kupondan geçilmezdi, demek ki alım gücümüz düşmüş...

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Elimde Carrefour hediye çeki var.
Bütün ürünlerde kullanabilirsiniz.
100tl x 9 adet 900tl

800tl ye verebilirim.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
GarajDostları, bi abimize oto lastik alacagız, 500-600 tl için N11 kuponu olan var mı?

Ayrıca; hesabımda 75/5 N11 kuponum var ihtiyacı olana verebilirim.

41267

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
www.parcafilosu.com adresinden alış veriş yapacaklara %10 indirim kodu var elimde, 7 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli.

Edith; Atılgan'ın çok uçuk bir segment ve donanımda olmasından dolayı, girilen şase numarasında istediğim parçaları bulamadığım için ben site üzerinden alış veriş yapamadım, N11 üzerinden Lancer parçaları (bire bir aynı motor) uyduğu için alış veriş yaptım, fakat kendileri sağolsunlar, site üzerinden alış veriş yapılmış gibi (nasıl yaptılarsa) göstererek indirim kodu tanımlamışlar...

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
gittigidyorda kuponu olan var mı :) acil tlf alacam kampanyanın son günüymüş bugün :)
Uzun zamandır Gittigidiyor'u kullanmıyorum, kupon vs. durumuna baktım ama senin alış verişine uyacak herhangi bir şeyler yok maalesef...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
teşekkürler abi. satın aldık bakalım hayırlı olur inş. bunda da nasipsizliğimiz karşımıza çıkmaz :)
Xiaomi'nin tuhaf durumları olabiliyor, inşallah sen denk gelmezsin... Benim elimden 5 tanesi geçti ve hiç birisinde sorun sıkıntı yaşamadım. Ama, Miui forumuna bakarsan, sanki tüm telefonlardan sorun sıkıntı fışkırıyor...

Şimdiden hayırlı olsun, sorunsuz kullanmak nasip olur inşallah.

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Xiaomi telefonlar baya avantajlı gibi almak isteyenler içşn bu gün extra indirim yapılmış. Kart puanı olayı da yakalanırsa avantaj.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt