Hayaldi Gerçek Oldu !

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
1$=4.48

2 saat önce alanlar dolar başı 2 kr kâr da :)

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2012 - Mazda 3 A/T
Araç Renk ve Tip
Lacivert - Sedan
Hesabında doları olan yaşadı parası 3 e katlandı son 2 senede
Oda şüpheli, niye dersen eğer maaşın veya gelirin dolar değilse mevduatın belki katlyor ama maaşın eridiği için anca zarardan az etkilenmekle kalıyorsun.
Günün sonunda maalesef pekte kar olmuyor :(

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Oda şüpheli, niye dersen eğer maaşın veya gelirin dolar değilse mevduatın belki katlyor ama maaşın eridiği için anca zarardan az etkilenmekle kalıyorsun.
Günün sonunda maalesef pekte kar olmuyor :(
Aynen öyle :) milletimiz doları bozdurunca eline aldığı tl'ye bakıyor. Ama 1 ay önce 20 lira verip 1 kilo peynir alırken, 1 ay sonra aynı paraya 900 gram peynir alabildiğini hesaplamıyor...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Tabi canim para artsa ne oluyor dogru diyonuz bugun bi bk kasa bile 45 milyarlari gordu zamaninda 32 33 idi. sıfır orta sinif bi kompak C sinifi arac bile 150 bin tl olmus

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
En son ben 4.84 de bırakmıştım 4.80 çoktan vardı daha iyi rakamlarla gel bana abi :)
Hocam daha ne olsun? 5/1 oranında değerli adamların parası. ;) Ekmek almaya para dolu torbayla gitmek mi istiyorsun amacın ne? :komik::komik::komik:
Bugün akşam üstü hızlı bir düşüş yaşadı. 3-5 saatlikmiş demek ki?

Reactions: Rcm

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Hocam daha ne olsun? 5/1 oranında değerli adamların parası. ;) Ekmek almaya para dolu torbayla gitmek mi istiyorsun amacın ne? :komik::komik::komik:
Bugün akşam üstü hızlı bir düşüş yaşadı. 3-5 saatlikmiş demek ki?
Bunlar iyi günlerimiz abi demedi deme :D Enişte daha kötüsünü gösterene kadar şimdilik en kötüsü bu :)

Üst Alt