Hayaldi Gerçek Oldu !

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
An itibari ile:

"Biz ferhatız siz şirinsiniz,
Yahu dağları delee deleee geliyoruz...
...

Neymiş dövizmiş neymiş kurmuş...
Geçin bunları geçinnn..."

Hala alkışlıyoruz bu lafları, burada emek verip yazmanın, sabaha kadar kafa patlatmanın ne manası varki...

Ben dolar zammı atv'lere yansıtılmadan linkteki atv'yi alayım, sonra arkama yaslanıp şu an olduğu gibi "biz sizleri seviyoruz, Allah için seviyoruz..." denildiğinde sevinç çığlıkları atan Ferhat ile Şirinleri izlemek istiyorum..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-atv-kuba-guvenilir-adres-semsa-dan-b-ehliyetli-kuba-mc-220-4x2-atv-591499381/detay

(bakmayın izleyeyim dediğime midem kaldırmıyor artık bu bilinçten yoksun, sorgulama nedir bilmeyen kitleleri izlemeye..!)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
15 dk içinde 117 tl kar ile satıyordum ki uygulama dondu :D
Ani yükselmelerde ve inmelerde bankaların uygulamaları çalışmadı. Ne zamanki kurda dalgalanma bitti o zaman herşey normale döndü.

Şu anda piyasa duruldu ve kendine yer yapıyor. Şöyle bir durum var manipülasyonlu ani çıkışların ani düşüşü olur.

Allah dolar ve euro borcu olanlara yardım etsin.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Eskiden şahıslar eleştirileri kaldıramıyordu, şimdi o şahıslar birleşti topluluk oldu. Ne yazık onca insan ufacık bir eleştiriyi omuz verip de kaldıramıyor yine...

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Garaj Mazda'larımız dışında ekonominin de aynası. :)

Bu konunun 1. sayfasındaki ilk yazısını okuyayım dedim, 4 senede dolar kendini ikiye katlamış. Alın size "istikrar" alın size "beka"...

Üst Alt