Hangi Televizyon Platformunu Kullanıyorsunuz?

Hangi Televizyon Platformunu Kullanıyorsunuz ?

• Dıgıturk

• D Smart

• Turkcell TV

• Kablo TV (Uydunet)

• Tivibu

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Digitürk iptal sürecini tamamlamak üzereyim ve şu sıralar yeni arayışlar içerisindeyim siz hangisini kullanıyorsunuz ve tavsiyeniz nedir bunlarla ilgili ?

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Amaç spor/futbol değilse DSmart, sınırsız internetle paket halinde çok daha ekonomik olabilir

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
D smartı iptal ettirip tivi bu aldım, pişmanım...Lig tv yi aldığıma bu sene de pişman olurum muhtemelen :) :)

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bence; tv paketleri için

Nedense tv izlemek için aylık ödeme yapmak pek mantıklı gelmiyor.
Bunun yerine evdeki/komşudaki interneti kullanmak seçenek agını dahada genişletiyor.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Sitenin uydu bağlantısı hem yeterli hem de ücretsiz. Zaten Tv izlemiyoruz. Maçlar içinde ayrı uygulamalar var onları kullanıyorum :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Normal uydu yapıştır gitsin ;) ulusal kanallar yeterli oluyor bana, tlc ve dmax bonus :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
2006 Yılından itibaren CİCİtürk kullanıyorum ve mutlu mesut, arada bir kavga dövüş geçinip gidiyoruz... :) Kuş Bein'liler satın aldıktan sonra içimde bir burukluk olsa da, devam ediyoruz artık... :p

Bir kaç kez "iptal ettiririm" resti ile güzel teklifler alarak yola devam ediyoruz... Tv izleyen birisi değilim ancak, vakit olunca da; İzTv ile Turkmax Gurme kanalları favorim, başka platformda da özellikle bu iki kanal olmayınca, ablalar da; güzel tekliflerle gelince vazgeçmedim... Vay be 12 yıl olmuş... :)

Ciddi olarak vazgeçmeyi düşünerek araştırma yaptığımda ise; son dönemde internet bağlantısı yeterli ise İptv mantıklı, değilse de fiyat olarak Dsmart ile Turkcell Tv kötünün iyisi gibi geldi bana...

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Kablo kullanıyoruz. Memnun muyuz? Memnun gibiyiz herhal. Yani bizim memlekette memnunluk başına kötü bir şey gelmemesi çıtasındadır. Yani dolandırılmamışsan, hayattaysan memnunsundur. Her şey böyle. TV de böyle. hepsi kötü olunca hizmet kesilmediği her gün, bir şekilde fatura oyunlarıyla dolandırılmadığın her günden memnunsun. Velhasıl memnunuz çoh şükür.

Üst Alt