Hangi İstasyon Hangi Marka LPG Satıyor

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kadoil aygaz satıyormuş. İstasyona sordum.

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Aygaz'ın, Kadoil istasyonlarına mal vermesi tuhafıma gitti, sahipleri bildiğin hödük, bildiğin mafya bozuntusu... Mecbur kalmadıkça bu markanın olduğu istasyonlarda tuvalete bile girmiyorum. :)
Sahibine takılmıyorum :) benim takıldığım aygaz eskiden katkılıydı. Acaba şimdi düzelttiler mi?

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Düzeltmek mi?
:)

Adamlar düzgün ! Lpg'yi katkı koyarak sıra dışı yaptılar, neden düzeltsinler ki?
Katkılı lpg yüzünden enjektörleri tıkananlar oldu. Ne katkısı koydukları belli değil dediler. Bunun gibi şeyler.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bu istasyonlarda neden pompacılar iş görüyor hep. Avrupadaki gibi self servis olsa ya.
Ne zamandır lpg dolduruyorum çoğu istastonda pompa kendi atmıyor dolumun sonlarına doğru tırr sesi yapıyor. Bu sefer şamandırayı bozacak diye ben hızlı davranıp çıkartıyorum. Pompacı ise abi birşey olmaz deyip daha uyuşuk davranıp sinir ediyor.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Kadoil aygaz satıyormuş. İstasyona sordum.
"LPG'niz Aygaz mı?" diye sormamışsınızdır umarım. Hani beklenti o şekildeyse, cevap da ona yönelik gelir böyle yerlerde... :p

- Gazın markası Aygaz mı?
+ Tabi ki benim abim, ondandır raaat ol sen.
- Milangaz var mı?
+ Ondan da var, (aynı pompayı göstererek) hemen şu pompada... :p
- O zaman ben Aygaz alayım.
+ Heh tam da elimdeki oydu.

ya da

- Gazınızın markası ne?
+ Sana ne lazım abi?

:koptum::koptum::koptum:

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
"LPG'niz Aygaz mı?" diye sormamışsınızdır umarım. Hani beklenti o şekildeyse, cevap da ona yönelik gelir böyle yerlerde... :p

- Gazın markası Aygaz mı?
+ Tabi ki benim abim, ondandır raaat ol sen.
- Milangaz var mı?
+ Ondan da var, (aynı pompayı göstererek) hemen şu pompada... :p
- O zaman ben Aygaz alayım.
+ Heh tam da elimdeki oydu.

ya da

- Gazınızın markası ne?
+ Sana ne lazım abi?

:koptum::koptum::koptum:
Hayır tabiki hangi marka dedim, aygaz dedi.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
İşin şakası tabi de bu konuda @MutluTEKİR hocanın dediği gibi zaten ekonomi yapıldığı için tercih edilen bir durum var iken ve söylenenler üzerine katkılı gazlar daha çok/çabuk motora zarara yol açıyor iken uçuk fiyatlandırması olmayan, adı sanı belli orta sınıf bir istasyon fazlasıyla iş görecek gibi duruyor. ;)

gecekondu1910

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Haki Yeşil
Lukoil bazı istasyonlarda Akpet gaz satiyor . Ama bulursanız lukoil istasyonunda LukoilGas varsa hemen yapışın. Ama genel olarak anayol üzerinde istasyondan yakıt almayın. Şehir içinden alın 3 kuruş pahalı olur ama temiz oluyor genelde . Bizim burda şehir içinde OPET var hep ordan alırım 5 kuruş pahalı satar ama gazında 3 senedir hiç bir şey görmedim . Şehir içinde hile olmaz genelde.

gecekondu1910

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Haki Yeşil
Lukoil bazı istasyonlarda Akpet gaz satiyor . Ama bulursanız lukoil istasyonunda LukoilGas varsa hemen yapışın. Ama genel olarak anayol üzerinde istasyondan yakıt almayın. Şehir içinden alın 3 kuruş pahalı olur ama temiz oluyor genelde . Bizim burda şehir içinde OPET var hep ordan alırım 5 kuruş pahalı satar ama gazında 3 senedir hiç bir şey görmedim . Şehir içinde hile olmaz genelde.
Ekleme ; bunu pompacilarin montları yada polar yeleklerinde omuz altında Akpet gaz yada LukoilGas olarak yazar ordan anlayabilirsiniz

Üst Alt