Haberci Kaza Fotoğrafları

Mt53

Katılımcı
Bu olay farklı bence, işin içinde alkol ve hız var... Park halindeki kamyona başka türlü çarpmak zor... Ya da makas atıyordu...

Yani; tamamen kendi hatası, kazaya davetiye çıkarmış.
Yaa olabilir de abi sonuçta burda değinmek istediğimiz yüksek hızlarda ne sebepten ötürü kaza yaparsan yap arabanın ne hale gelebileceği [emoji6] [emoji52]

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Kimse kızmasın ama ölen gençlerin sadece ailelerine üzüldüm (gerçi onlarda kabahatli). Aşırı ve kontrolsüzce hız yapan, alkol alıp bizimde canımıza kast edenler aynen bu şekilde kimseye zarar vermeden aramızdan ayrılsınlar.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Kimse kızmasın ama ölen gençlerin sadece ailelerine üzüldüm (gerçi onlarda kabahatli). Aşırı ve kontrolsüzce hız yapan, alkol alıp bizimde canımıza kast edenler aynen bu şekilde kimseye zarar vermeden aramızdan ayrılsınlar.
Katılıyorum ,hak veriyorum sonra bir an düşünüp yinede kimse ölmesin aileler üzülmesin diyorum da..bazen öylesine agresif ve sizi zor durumda bırakacak şekilde araç kullanıyorlar ki beter olsunlar diyorum ama yine içimdeki ses ne olursa olsun başkaları hakkında böyle düşünme diyor...
Bu konularda gel git lerim çok.. ???

selmazda

Katılımcı

Gaz ve freni karıştıran vale Ferrari'yi pert etti.

İtalyan vale, gaz ve freni karıştırınca kaza yaparak 1.1 milyon liralık spor aracı kullanılmaz hale getirdi.

38 yaşındaki Roberto Cinti isimli vale, Roma’nın merkezindeki bir otelde kalan Hollandalı müşterisine Ferrari marka aracı götürürken korkunç bir kaza yaptı.

GAZ VE FRENİN YERİNİ KARIŞTIRDI
Gaz ile fren pedallarının yerini karıştıran Cinti kaza sonrası hastaneye kaldırıldı. Valenin yara almadan kurtulduğu ancak kazadan ötürü şoka girdiği öğrenildi.

Formula 1 yarışlarında kullanılan son teknolojiye sahip bu araç sıfırdan 100 km hıza, 3.4 saniyede çıkabiliyor.

durek

Sessiz
Arabayı dün annem kullanırken bi kaza yaşadı son model volkawagen caddy nin önü dağıldı ve bizim sağ kapıdan girmesine rağmen arabın içine hiç bi göçme falan olmadı fotoğrafları müsait olunca atarım mazdaya güvenim biraz daha arttı

Sent from my iPhone using Tapatalk

selmazda

Katılımcı
Çok geçmiş olsun..

Arabayı dün annem kullanırken bi kaza yaşadı son model volkawagen caddy nin önü dağıldı ve bizim sağ kapıdan girmesine rağmen arabın içine hiç bi göçme falan olmadı fotoğrafları müsait olunca atarım mazdaya güvenim biraz daha arttı

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator

Geçmiş olsun.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

Geçmiş olsun.

Vale işine bir türlü alışamadım, versen sıkıntı vermesen sıkıntı.

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995

Geçmiş olsun hocam. Mazda kullanıcısı olmak ayrıcalıktır ama Allah kimseye kaza bela vermesin... :nazar:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yazık olmuş üzüldüm, ama cana bir şey gelmesin yeter ki, her şey yoluna girer. Kasko var mıydı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

Bu tip yandan kazalarda taşıyıcı (travers) hasar görüyor, aracı yaptıracaksanız bu duruma baktırın ki, sonra yolda yengeç gibi gitmesin...

Tekrar tekrar geçmiş olsun.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Evet Mazda bayisi 5 araçta hasar oluşmuştu, şimdi onları yapar uygun fiyata satarlar...

Üst Alt