Mazda 6 GG (2002-08) H&R Spor Yay Uygulaması

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Amazon’un İngiltere şubesinden sipariş verdiğim yayların montajını yaptırdım. Neden Amazon’dan sipariş verdiğime gelirsek maalesef ülkemizde aksesuar sıkıntısı var olanlarda aşırı yüksek fiyatlara satılıyor.
Serviste yok aramadığım spor yay satan yer kalmadı sadece h&r Türkiye distribütörlüğünde vardı 1400₺ sipariş ile gelecek tahminen iki ay sürer dediler fiyat çok yüksek olunca bu seçenekte ortadan kalktı.

Yurtdışından araştırmaya başladım artık en uygun fiyata Amazon’da buldum H&R marka 3.5 cm yayları kargo gümrük dahil 118 sterline sipariş verdim. Kargo zamanında gelmeyince Amazon’a mail gönderdim gelen cevap biz çok üzgünüz size kargo ücretini iade edeceğiz 53 sterlin kargo ücreti kredi kartıma iade edildi yaylar 395₺ geldi :)
Artıları aracın leylek görüntüsü kayboldu yol tutuşu daha iyi oldu tek sıkıntı hafif sert olması zamanla yumuşama olur deniyor ne derece doğru artık bilmiyorum.

157058A7-ED63-4D42-8777-0262C8506CAE.jpeg

D7258348-E4F5-400B-9A1A-844B2C474EBD.jpeg

Öncesi:
7E3F4F0D-21DF-4B03-81C2-3AEE21E1D8C2.jpeg

Sonrası:
503EBD28-AC5F-4B55-8C29-06BD819DE179.jpeg

F5884815-5628-4038-9251-C7E2228AD593.jpeg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yay işinin tek eksisi, süspansiyondaki sertleşme. Bu eksiyi de görüntü kapatmaya çalışıyor artık. :)

Çok güzel olmuş, kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Fiyatı da ayrı mükemmel olmuş. :)

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yay işinin tek eksisi, süspansiyondaki sertleşme. Bu eksiyi de görüntü kapatmaya çalışıyor artık. :)

Çok güzel olmuş, kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Fiyatı da ayrı mükemmel olmuş. :)
Sağol Veli abi :) fiyatı bedava’dan biraz pahalı :)

@özer güle güle kullan ;) çok şık olmuş ;)

Montaj için ne kadar ödedin?
Sağol Murat :) montaj için 200₺ rot ayarı içinde 50₺ ödedim.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Montaj için çok almışlar gibi geldi bana...

Çok şık olmuş güle güle kullanın.

Bu guzunun konusu, 2.0'lara göre farkları, tecrübeler hiç paylaşılmıyor :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Alalım aparatı kendimiz takalım

Hayırlı olsun güle güle altını sürtme :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buralarda da 200-250 TL isteniyor genelde. Aslında fazla bir zorluğu da yok, benim gözümde hakkı maksimum 100 TL'dir.
Bu kadarda yükseltme piyasayı :)

Amörtisörcü 150tl dedi :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hayırlı olsun, böyle daha yakışıklı olmuş. Paylaştığınız bilgilerden sonra ben de bakayım dedim de epey pahalıya çıkıyor bizim araçlar.

Akif ışık

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Mavi Stationwagon
Amazon’un İngiltere şubesinden sipariş verdiğim yayların montajını yaptırdım. Neden Amazon’dan sipariş verdiğime gelirsek maalesef ülkemizde aksesuar sıkıntısı var olanlarda aşırı yüksek fiyatlara satılıyor.
Serviste yok aramadığım spor yay satan yer kalmadı sadece h&r Türkiye distribütörlüğünde vardı 1400₺ sipariş ile gelecek tahminen iki ay sürer dediler fiyat çok yüksek olunca bu seçenekte ortadan kalktı.

Yurtdışından araştırmaya başladım artık en uygun fiyata Amazon’da buldum H&R marka 3.5 cm yayları kargo gümrük dahil 118 sterline sipariş verdim. Kargo zamanında gelmeyince Amazon’a mail gönderdim gelen cevap biz çok üzgünüz size kargo ücretini iade edeceğiz 53 sterlin kargo ücreti kredi kartıma iade edildi yaylar 395₺ geldi :)
Artıları aracın leylek görüntüsü kayboldu yol tutuşu daha iyi oldu tek sıkıntı hafif sert olması zamanla yumuşama olur deniyor ne derece doğru artık bilmiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 34480

Ekli dosyayı görüntüle 34485

Öncesi:
Ekli dosyayı görüntüle 34481

Sonrası:
Ekli dosyayı görüntüle 34483
Ekli dosyayı görüntüle 34484
Merhaba üzerinden çıkan yayları ne yaptınız acaba

Üst Alt