Gördüğünüz En İyi Plakalar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Ben konuya dahil olana kadar ne güzel geyik çevirme yapmışsınız... :D

Nilsu hocam; Antalya'da BJK serisinde plaka var ama 07 FB 1907 şeklinde plakanın olması mümkün değil...

07 FB 907 deseydin mümkündü ama bu plaka da verilmiş durumda... :D

Konuya dönecek olursak;

Gördüğüm en güzel plaka; 34 FB 1907 şeklinde olandı, Sahibini şimdi buradan afişe etmeyeyim, benim ilk gördüğümde siyah renkli Ferrari üzerindeydi, sonradan siyah BMW'ye geçti en son Porsche'ye tescil edilmiş durumda... Fenerbahçe stadının yanında görmüştüm yıllar önce...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Başkanın Range Rover ında değil miydi bu plaka

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hakan Bilal Kutlualp

ahmoztrk

Katılımcı
Ankara Kızılay'da küçüklüğümden beri duran ve hastası olduğum bir yeşil BMW 328ci var. O arabanın plakasını hiç unutmazdım ama şimdi yazarken bi türlü aklıma gelmiyor. 06 BJK 53 olabilir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ankara Kızılay'da küçüklüğümden beri duran ve hastası olduğum bir yeşil BMW 328ci var. O arabanın plakasını hiç unutmazdım ama şimdi yazarken bi türlü aklıma gelmiyor. 06 BJK 53 olabilir.
53 ise sahibi Rizeli dir

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ben konuya dahil olana kadar ne güzel geyik çevirme yapmışsınız... :D

Nilsu hocam; Antalya'da BJK serisinde plaka var ama 07 FB 1907 şeklinde plakanın olması mümkün değil...

07 FB 907 deseydin mümkündü ama bu plaka da verilmiş durumda... :D

Konuya dönecek olursak;

Gördüğüm en güzel plaka; 34 FB 1907 şeklinde olandı, Sahibini şimdi buradan afişe etmeyeyim, benim ilk gördüğümde siyah renkli Ferrari üzerindeydi, sonradan siyah BMW'ye geçti en son Porsche'ye tescil edilmiş durumda... Fenerbahçe stadının yanında görmüştüm yıllar önce...
velı abı o kadar plaka bılgım yok...bulentın fenerlı olduğunu bıldıgım ıcın bu muhabbetı basllattım,bırazda uzattık sanırım..ama ben konuyu bulente ızah edıp sonuca bağladım..no problemmm:)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
O zaman sahibi ileri görüşlü birisidir, ileride il olacak bir ilçedendir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
velı abı o kadar plaka bılgım yok...bulentın fenerlı olduğunu bıldıgım ıcın bu muhabbetı basllattım,bırazda uzattık sanırım..ama ben konuyu bulente ızah edıp sonuca bağladım..no problemmm:)
Ben Bülent'i düşündüğüm için plakanın değeri fazla yükselmesin, paracıkları cebinde kalsın diye yazdım... :D

Sağlıcakla hocam... İşimiz muhabbet... ;)

Mt53

Katılımcı
06 LAZ 53 yıllar önce bir X5 te görmüştüm. 34 MEH 53 Sonbaharda istanbul bostancıda bir mercedeste görmüştüm

Üst Alt