Mazda 626 GE (1991-97) Geri Vitese Bağlı Otomatik Ayna İndirme Modülü Montajı

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
O daha da pahalıdır o vakit. ;) Ayrıca sistem çok garipmiş, hafif çiselemelerde sensörün üzerine damla düşene kadar çalışmadan bekleyecek desene? :p
@Murat abinin traktörle :p Ankara'ya giderken yağmur sensörüne hasta olmuştum. Ondan sonra universal birşeyler baktım ama kafama yatan birşey bulamadım. İstersen bir bak sen de. Çok kullanışlı, çok ayrı birşey. BL kasada sileceği senden benden daha iyi ayarlıyor bu sensör emin ol. :)

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ala alla bu da oluyormuş mu? Şaşırdım. o_O

Tebrik ederim Bayraktar. :harika:

Şimdi sırada bu olmalı. Önce sen kendi arabanda dene... Sonra sıra bana gelsin... Bitince de rakı - balık... Ya da mangal başı. (Görsel MutluTekir'den alıntı. )

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ala alla bu da oluyormuş mu? Şaşırdım. o_O

Tebrik ederim Bayraktar. :harika:

Şimdi sırada bu olmalı. Önce sen kendi arabanda dene... Sonra sıra bana gelsin... Bitince de rakı - balık... Ya da mangal başı. (Görsel MutluTekir'den alıntı. )

Teşekkürler abim.
Kapı kolu aydınlatmasından bahsediyorsun değil mi? Biz onları yaptık ki bile... ;)

Buyurun:
Mazda 626 GE (1991-97) - Cam Düğmeleri ve İç Kapı Kolları Aydınlatması
Mazda 626 GE (1991-97) - İç Kapı Kolu Aydınlatması

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
@Murat abinin traktörle :p Ankara'ya giderken yağmur sensörüne hasta olmuştum. Ondan sonra universal birşeyler baktım ama kafama yatan birşey bulamadım. İstersen bir bak sen de. Çok kullanışlı, çok ayrı birşey. BL kasada sileceği senden benden daha iyi ayarlıyor bu sensör emin ol. :)

O sensörler asrın icadı yeminle :D

Üst Alt