Galatasaray

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bu adamın her konuşması bir öncekinden daha kötü oluyor, komple fazia :D

Mustafa Cengiz: “Fenerbahçe galibiyetinden sonra 'bizden 20 kat bütçesi olan diyeceğime', yanlışlıkla '20 yıllık Galatasaray Basketbol tarihinin en önemli anı' dedim. Ben, Galatasaray tarihini biliyorum, bana buradan vurmaya çalışmayın.”

"Vallahi ben de TFF'nin istifa etmesini bekliyordum. TFF'nin istifasını istedik etmediler, üstüne bana da ceza verdiler"

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bu adamın her konuşması bir öncekinden daha kötü oluyor, komple fazia :D

Mustafa Cengiz: “Fenerbahçe galibiyetinden sonra 'bizden 20 kat bütçesi olan diyeceğime', yanlışlıkla '20 yıllık Galatasaray Basketbol tarihinin en önemli anı' dedim. Ben, Galatasaray tarihini biliyorum, bana buradan vurmaya çalışmayın.”

"Vallahi ben de TFF'nin istifa etmesini bekliyordum. TFF'nin istifasını istedik etmediler, üstüne bana da ceza verdiler"
Şuayip beyin Adana valisi iken, "gavat demedim, kavas dedim" demesine benzemiş... Farklı kulvarda da değiller zaten. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Yakın zamanda Mustafa Cengiz açıklama yapmıştı; "futbolcularımıza senetli, senetsiz, kayıtlı kayıtsız bir kuruş borcumuz yoktur"

* * *

Ajanslara düşen haber;

"Eren Derdiyok, toplam 5 aylık maaşı ve bonusları ile birlikte 1.5 milyon öyro tutan alacağı için 18 Ocak tarihine kadar ödenmesi için avukatı aracılığı ile Galatasaray Kulübü'ne ihtarda bulundu"

* * *

Gerçi başkan açıklamasında yalan söylemiyor, haklı yani... Kuruş cinsinden borç yokmuş, öyro cinsinden varmış... :p

Üst Alt