Galatasaray

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
5 Kasım 2018
"Ben dilerdim ki, bu akşam skor 2-0'dan sonra 7-0'a ulaşsın ki, üzerimizdeki 6-0 psikozundan kurtulalım" (Mehmet Cengiz)

12 Kasım 2018
"Bizde 6-0 psikozu yok, O Fenerbahçe'de var" (Mehmet Cengiz)

:koptum::koptum:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İyice ne yapacaklarını şaşırdılar, M.Cengiz sınıfta kaldı maalesef, ilk sıkıntılı süreçte çark etti, ettirdiler. Başkasının ağzıyla konuşmaya çalışıp demeçler verince ne dediğini kendi de anlamamaya başladı. Asılsız tutarsız bir sürü beyanatı var derbiden beri.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
İyice ne yapacaklarını şaşırdılar, M.Cengiz sınıfta kaldı maalesef, ilk sıkıntılı süreçte çark etti, ettirdiler. Başkasının ağzıyla konuşmaya çalışıp demeçler verince ne dediğini kendi de anlamamaya başladı. Asılsız tutarsız bir sürü beyanatı var derbiden beri.
Aziz Yıldırım, ülke futbolunun katili, gitsin diyorlardı. Haklılardı ama bu isteklerinin temel sebebi yine kendi çıkarlarını düşünmekmiş o anlaşıldı... Aziz Yıldırım gitsin ki, yerine biz kurulalım diye içten içe diş bilemişler... Kurulları istifaya davet edelim, hakemlere maç verdirmeyelim, asalım, keselim, sahada dövecek futbolcu kovalayalım, onu bunu tehdit edelim falan filan...

O değilde, olan Fırat Aydınus'a oldu... :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Sportmenliğe aykırı açıklama nedeniyle Galatasaray ve Mustafa Cengiz pfdk'ya sevk edildi... :krnz:

Daha önce, başka kulüp başkanlarına "konuşmazsa ceza yemez" diyen kırmızılılara ders alınmayan tarihin tekerrürden ibaret olduğunu hatırlatıyorum... :hhhhhh:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hakkındaki düşüncelerimi bu kadar kısa sürede yerle bir edip beni bu denli yanıltan tek kulüp başkanı bu şahıstır galiba.

Mustafa Cengiz, üst üste 3. kez PFDK’ya sevk edildi.

Türk Futbol tarihinde ilk kez, bir kulüp ve bir kulüp başkanı 10 gün içinde 3 kez PFDK’ya sevk edildi.

IMG_20181115_200245.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Son derbideki olayların kahramanlarından biri olan Belhanda pfdk'ya sevk edilmeyerek ceza alması önlenmiş olsa da, kaderden kaçış yok dedirtecek şekilde sakatlandı...

:cool:

Screenshot_2018-11-17-00-31-19-311_com.opera.browser.jpg

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Abdurrahim hep öyle zaten, tam bir yalama makinesi. Mesut Yılmaz'ın son milletvekili adayı olduğunda, Erdoğan'ın henüz bu kadar güçlü olmadığı emekleme döneminde, M.Yılmaz ile beraber köy köy dolaşıp oy istemişti, bizim köye bile gelmişti. Çünkü o yıllara kadar M.Yılmaz ile işler yürüyordu, FB taraftarına da sandıkta görüşürüz Mesut Bey pankartı açtıracak kadar ayyuka çıkmıştı. Bu böyle devam eder, başkalarının sırtından geçinen asalaklar da bu huydur değişmez. Kimi zaman Mesut, bazen I Love You Hocam, şimdi de Erdoğan

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Vefasız bir kulüp bu GS, dünyanın parasını verip sözleşme yaptığınız sözde sporculara verdikleriniz gözünüze gelmiyor da bu adamların üç kuruş kazanmaları mı battı size.

Gerçekten son dönemdeki yönetici ve başkanları kulübün büyüklüğüne gölge düşürüyorlar, yazık. Biz Feneebahçe olarak aynı şeyi çok geç gördük ama örneği varken körü körüne bu gidişata dur demezlerse bizim gibi toparlanamazlar, sonra yandı gülüm keten helva.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nda uzun yıllardır görev yapan Baş Antrenör Sedat İncesu, görevinden istifa etti.

— Sedat İncesu, son olarak resmi Twitter hesabından "Bitti..." paylaşımı yaptı.

40100

Sedat İncesu: "Artık dayanamıyorum. İstifa ediyorum. Bu kulübün en büyük hocalarından biri evine yürüyerek gidiyor. Çocuğumun kumbarasındaki parayı alıp işe gidiyorum."

Sedat İncesu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde bazı belgelerede yer vereceği geniş kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyecek.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Vefasız bir kulüp bu GS, dünyanın parasını verip sözleşme yaptığınız sözde sporculara verdikleriniz gözünüze gelmiyor da bu adamların üç kuruş kazanmaları mı battı size.

Gerçekten son dönemdeki yönetici ve başkanları kulübün büyüklüğüne gölge düşürüyorlar, yazık. Biz Feneebahçe olarak aynı şeyi çok geç gördük ama örneği varken körü körüne bu gidişata dur demezlerse bizim gibi toparlanamazlar, sonra yandı gülüm keten helva.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nda uzun yıllardır görev yapan Baş Antrenör Sedat İncesu, görevinden istifa etti.

— Sedat İncesu, son olarak resmi Twitter hesabından "Bitti..." paylaşımı yaptı.

Ekli dosyayı görüntüle 40100

Sedat İncesu: "Artık dayanamıyorum. İstifa ediyorum. Bu kulübün en büyük hocalarından biri evine yürüyerek gidiyor. Çocuğumun kumbarasındaki parayı alıp işe gidiyorum."

Sedat İncesu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde bazı belgelerede yer vereceği geniş kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyecek.
:( :(

Bileklik satarlar...

Başarılı oldukları bir kaç dal var o başarıları da böyle cezalandırıyorlar demek... Yazık...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ne yani; Oçüz milyön gassaraylı bu gece de uyuyamayacak mı? İster misin Bu grupta sonuncu olsun... :utan:

(iç ses... İsterim) :krnz:
Bu halleriyle Porto'yu yenmeleri çok zor zaten, ama ev sahibi olmaları Fatih Terim futbolcuyu tehdit mehdit ederek oynatır diye düşününce belki yenerler.

Baksana Sinyor iğneyi kendine hiç batırmıyor. Belki oklar bana döner diye anında taraftarın önüne birilerini atıyor, ligde TFF MHK VAR, şimdi de yönetimi attı, Ocak'ı bekleyin onlar ne demek istediğimi biliyor diyor.

Bu kadar karaktersiz adam görmedim diyecektim ama gördüğümü hatırladım, O da zımbalı çakma filozof

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Sahasında 2-0 öne geçtiği maçta Galatasaray, Ç.Rizespor ile 2-2 berabere kaldı... Sahada bir birini kovalayan futbolcu yok, Hakemi tehdit eden Teknik Direktör yok, futbolcu peşinde koşturan yardımcı antrenör yok, "öçüz mülyon gassaraylı" cümlesini diline dolayarak basın açıklaması yapan yönetici yok... :rolleyes:

* * *

Fenerbahçe maçında bunlar olunca mı yanlış? Rize maçı sonrası olmayınca mı yanlış?

:mzkdnlmk:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Rize'nin buz gibi gölünü verEmedi hakem, olacağı buydu işte, GS ye dokunma yanarsın mesajı Namoğlu tarafından verildi geçen haftaki alınan kararla.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bu halleriyle Porto'yu yenmeleri çok zor zaten, ama ev sahibi olmaları Fatih Terim futbolcuyu tehdit mehdit ederek oynatır diye düşününce belki yenerler.

Baksana Sinyor iğneyi kendine hiç batırmıyor. Belki oklar bana döner diye anında taraftarın önüne birilerini atıyor, ligde TFF MHK VAR, şimdi de yönetimi attı, Ocak'ı bekleyin onlar ne demek istediğimi biliyor diyor.

Bu kadar karaktersiz adam görmedim diyecektim ama gördüğümü hatırladım, O da zımbalı çakma filozof
Sinyor topu taca atacak yer bulamayınca taraftara şirinlik yapmaya devam ediyor, olası protestoları bir süre daha savuşturdu. Bakalım balon ne zaman patlar.

Fatih Terim: "Galatasaray seyircisi bilmelidir ki bizim istediğimiz Galatasaray, 2-0'dan, 2-1'den, 3-2'den sonraki Galatasaray. Bu gelecek inşallah, yapacağız. Üzüldüğüm nokta şu, bu çocukların bu kadar emeğine buradan en kötü ihtimal 3-3 olur."

Üst Alt