Galatasaray

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Beğenmediğiniz GS yine fener ve bjk nin önünde bu kadrosuyla.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Beğenmediğiniz GS yine fener ve bjk nin önünde bu kadrosuyla.
At Terimi koy oraya Prandelliyi gör bak ne oluyor :)) Begenirsin begenmezsin ama Terim faktörü o yoksa kadro cidden bitik ortasaha ve kaleci iyi gerisi çöp abi...

Reactions: Rcm

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Hepsi de Cuma mubarek gün, taraftar sayisi az oluyor ama olsun muhim değil samp liginde oynuyorsan bazi dezavantajlarin olacak gecen sene Bjk bu Cuma maclari yuzunden ligde baya puan kaybetmişti hayirlisi olsun.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hepsi de Cuma mubarek gün, taraftar sayisi az oluyor ama olsun muhim değil samp liginde oynuyorsan bazi dezavantajlarin olacak gecen sene Bjk bu Cuma maclari yuzunden ligde baya puan kaybetmişti hayirlisi olsun.
Hepsi okde Gs-Fb maçının cuma olması ilginç. Bu GS için dezavantajlı bir durum. Haftaiçi çok seyirci gelemiyor, mesai ve iş durumlarından ötürü.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Şimdi sen bu durumu hangi bakış açısına göre dezavantaj olarak gördün Mustafa'cım, seyirci az olması mı, CL maçlarından önce sürekli dinlendirilmiş olmanın avantajını hiç görmüyorsun yani, ya da bu bir avantaj değil midir diyorsun?
Hepsi okde Gs-Fb maçının cuma olması ilginç. Bu GS için dezavantajlı bir durum. Haftaiçi çok seyirci gelemiyor, mesai ve iş durumlarından ötürü.
Derbi cumayı pazartesiyi dinlemez Kerim, her türlü dolar.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Şimdi sen bu durumu hangi bakış açısına göre dezavantaj olarak gördün Mustafa'cım, seyirci az olması mı, CL maçlarından önce sürekli dinlendirilmiş olmanın avantajını hiç görmüyorsun yani, ya da bu bir avantaj değil midir diyorsun?

Derbi cumayı pazartesiyi dinlemez Kerim, her türlü dolar.
CL oncesi surekli dinlendirilme diye birşey yokki Bulent baskanim, 3 kulvarda da mac yapacak bu takim donustede gelip deplesmana gidecek. Sampiyonlar ligi maçlari arasinda hep çift hafta vardir. Atiyorum ilk mac oynanir 4 hafta sonra 2.maclar oynanir 2 hafta sonra 3.mac 2 hafta sonra 4.mac diye gider... Yani kuralar cekilmeden once yuzde 50 ya tum maclarin CL oncesi icerde, sonrasi disardadir ya da CL oncesi disarda sonrasi icerdedir. (Tr'de bir hafta icerde bir hafta disarida oynadigin surece sistem boyledir) Ben CL oncesi icerde oynamanin veya oynamamanin avantaj oldugunu dusunmuyorum. Fb icinde oyle Bjk icinde oyle hepsi icinde ayni sekilde ister oncesinde disari gitsinler ister sonrasinda sonuc olarak bu takimlar 3 kulvarda cikip mücadele edecek esit sayida deplesmanda esit sayida iceride mac oynayacak hepsinin de yolu avrupada acik olsun bizleri gururlandirsin.

Cuma maclarina gelecek olursak, cumartesi olmasindan avantaji takimin 1 gun fazla dinlenecek olmasi dezavantaji ise seyirci olayi bunlari gectigimiz senelerden biliyoruz. Ayrica Cuma maclari oldum olasi buyuklere yaramaz hep puan kaybederler:) olaya tek tarafli avantaj veya dezavantaj diye bakmiyorum hayirlisi olsun diyorum.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
IMG_6821.jpg

Saat 08:24te skoru bilmişim :) Allahtan Musleramiz var Rodriguesimiz var. Ozan Kabagi begendim hemde 2000 doğumlu bir cocuk, ligin gol kralligi yarisinda zirvesinde olan ismine karsi onu da oynatacak tek adam Terimdir heralde...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İlk 20 dk GS oynadı ve gol de geldi, sonraki 25 dk Lokomotiv oynadı 3 pozisyon vardı gol olmadı şansa, ikinci yarı sinyor bir şeyleri değiştirmesi lazım, savunma göbeği Donk'la olmaz.

Reactions: Rcm
Üst Alt