Forumda Bir Görünüp Çok Kaybolup veya Eski Hızını Keserek Kendini Özletenler

koful

Sessiz
Herkese merhaba,
Mazda sahibi olmaya yeltenip olamadığımızdan kaynaklanan motivasyon düşüklüğü foruma uğrama sıklığımı olumsuz etkiledi tabiki.
Arada merak edip giriyorum acaba CX3 alan oldu mu, izlenimleri nasıl şeklinde.. Ama sanırım henüz alan yok, varsa da ben bulamamış olabilirim.

Bu arada kaparomuzu bile 4 ay sonra ancak alabildik, yetkililer insanları markadan soğutmak konusunda neden bu kadar istekliler anlamak güç.
Neyse keyfimiz sağlığımız yerinde çok şükür, hatırladığınız için teşekkürler.

Unutmadan, eski aracımı sattım, daha önce de sahibi ve tutkunu olduğum bir italyan markasına dönüş yaptım. Hepinize iyi forumlar diliyorum.
Tutkunuz daim olsun inşallah. Kazasız belasız bol mazdalı günleriniz olsun.

Saygılar,
Can

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Herkese merhaba,
Mazda sahibi olmaya yeltenip olamadığımızdan kaynaklanan motivasyon düşüklüğü foruma uğrama sıklığımı olumsuz etkiledi tabiki.
Arada merak edip giriyorum acaba CX3 alan oldu mu, izlenimleri nasıl şeklinde.. Ama sanırım henüz alan yok, varsa da ben bulamamış olabilirim.

Bu arada kaparomuzu bile 4 ay sonra ancak alabildik, yetkililer insanları markadan soğutmak konusunda neden bu kadar istekliler anlamak güç.
Neyse keyfimiz sağlığımız yerinde çok şükür, hatırladığınız için teşekkürler.

Unutmadan, eski aracımı sattım, daha önce de sahibi ve tutkunu olduğum bir italyan markasına dönüş yaptım. Hepinize iyi forumlar diliyorum.
Tutkunuz daim olsun inşallah. Kazasız belasız bol mazdalı günleriniz olsun.

Saygılar,
Can
Can'a yakınlığın :) bilgilendirme için uğraman ve ayrıca nezaketin için ben de sana teşekkür ediyorum... Aracının ne olduğunun önemi yok, burada dostluk, yardımlaşma ön planda... Kapımız senin gibi insanlara ardına kadar açık, her türlü sorun için konu açabilirsin, bildiğimiz kadarıyla yanıtlamaya çalışırız...

Forumumuzda; @erturqo CX-3 sahibi oldu hayırlısıyla fakat net olarak geri dönüş yapmadı, sanırım aracın tadını çıkartmakla meşgul... :nazar:

Moderatörün son düzenlenenleri:

erturqo

Sessiz
Araç Markası
2015 - Mazda CX 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Crossover
Selam, telefondan tapatalktan mesaj yazamaz oldum, teknik bir hata var sanırım. İşyerinden hotmail maillere bakmıştım, pek pc kullanmam işyerinde. bir mail gördüm senden bahsedildi diye. Siteye girdim oldu, normalde engelli birçok site. Aracın tadını çıkarmakla meşgulum evet:) Motoru ve şanjımanı harika. DSGler gibi hissiz değil, sanki düzvites değiştiriyormuşum gibi ufacık bir hareketlenme oluyor. Yokuş aşşağı yokuş yukarı hiç şaşırmıyor, motor frenini de akıllıca kullanıyor, rampada da sapıtmıyor. Motor çok canlı ve sessiz. direksiyon ateşli tepkisel. İçi ön taraf mükemmel, eşya gözü ve kolçak eksik sadece. Arka idare eder, 1.78 boyundayım dizlerim ve başım değmiyor. arkada da kolçak yok. bagaj idare eder, aile arabası olmaz kesinlikle. Aracın canımı sıkan tek yanı; ön konsol sağ tarafından acayip bir tıkırtı geliyor. Torpidodan değil, baktım inceledim konsolun alt tarafından. Galiba bir montaj hatası var, serviste bi göstereceğim. Ayrıca tırtıklı çukurlarda ön süspansiyon lap lap ses yapıyor. Forumdan okuduğum kadarıyla genelde tüm mazdalarda varmış bu sorun. Araç acayip dikkat çekiyor, bilginize:)

mtnkl

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Adımı görünce hem sevindim hemde utandım aranıza hızlı bir giriş yapmıştım ama aynı hızla devam edemedim itiraf ediyorum ihmal ettim geçerli bir sebebim de yok beni tekrar aranıza kabul edecek misiniz o şefkatli kollarınızı açacak misiniz :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Adımı görünce hem sevindim hemde utandım aranıza hızlı bir giriş yapmıştım ama aynı hızla devam edemedim itiraf ediyorum ihmal ettim geçerli bir sebebim de yok beni tekrar aranıza kabul edecek misiniz o şefkatli kollarınızı açacak misiniz :)
O zaman yeniden hoş geldin abi :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Senin kadar enteresan üyeliğe sahip olan daha çıkmadı ve sen bunun kıymetini bilmiyorsun... Teessüf ederim... :D

Şaka bir yana, biz hep buradayız ve kapımız herkese açık. Bekliyoruz fotoğrafları, tecrübeleri, anıları...

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Cok sukur son listeye girmemisim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Esasında listeye adaydın ama o dönemdeki online tarihin yakındı ve seni pas geçeyim dediydim... Hata mı yaptım yoğusam... :D
Torpil gectin sandim bende. Meger bilegim hakkiyla yirtmisim[emoji12]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mazdaist

Sessiz
Evlilik hazırlıkları, ev/eşya telaşesi derken foruma giremez oldum. 19 Ağustosta dünya evine girdik şimdi balayındayım. :) Dönüşüm güzel olacak. :)

Üst Alt