Forumda Bir Görünüp Çok Kaybolup veya Eski Hızını Keserek Kendini Özletenler

Belash

Sessiz
Konuya az biraz hareket katayım dedim... :)

Başta; @mtutun olmak üzere, yine kendini fazlasıyla özletenler var... Yapmayın

@Belash

Şunun şurasında bahara ne kaldı, canlanalım lütfen... :)
Benim mazeretim var. Mps satıldı, satılmadı abim aldı. O satacaktı, yine satılmadı derken arada çocuktan dolayı station wagon reno kullandım şu bu...

Çok şükür mali sıkıntıları atlattıktan sonra yine kavuştum Mps'ye. Biraz hırpalanmış olsa da yine Mazda'lanmak güzel.

Önümüzde ki hafta yoğun vakit harcayacağım kendisiyle. Kozmetik sıkıntılarını gidereceğim bir iki parçasını sipariş ettim bekliyorum.

Hülasası; bundan sonra aktif katılım var benden de.

Kusur olduysa affola

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim mazeretim var. Mps satıldı, satılmadı abim aldı. O satacaktı, yine satılmadı derken arada çocuktan dolayı station wagon reno kullandım şu bu...

Çok şükür mali sıkıntıları atlattıktan sonra yine kavuştum Mps'ye. Biraz hırpalanmış olsa da yine Mazda'lanmak güzel.

Önümüzde ki hafta yoğun vakit harcayacağım kendisiyle. Kozmetik sıkıntılarını gidereceğim bir iki parçasını sipariş ettim bekliyorum.

Hülasası; bundan sonra aktif katılım var benden de.

Kusur olduysa affola

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öncelikle geçmiş olsun Kerem... MPS'nin aramıza tekrar (yaralı olsa da) katılması sevindirici, hayırlı olur inşallah...

Kusur veya hata gibi şey değil konumuzun özeti, zaten dikkat edilirse de; Mizah bölümüne açtım. Amacımız; dönem dönem aramızda olup, zamanla kendisini özleten üyelerin göz önünde olmaması sonucu bir şekilde hatırlamak istememizdir. :) Yoğun hayat temposunda herkesin işi, gücü, derdi tasası ayrı ayrı. Mazda paydasında bu sorunları bir kenara bırakıp, Garaj ortamında stres atmak, yardımlaşmak, eğlenmektir amacımız... Sorun veya sıkıntılar için konu açıp yardım talebinde bulunan arkadaşlar için, elimizden geleni de yapacağımız aşikâr.

MPS yazınca, heyecanlanmayan olmamıştır sanırım. Ağzımıza bir parmak bal sürüp gitmeyesin, fotoğraflı konuları bekliyoruz artık. Keyifli forumlar, kazasız belasız günler. :)

Üst Alt