Fırsat Gördüğünüzü Paylaşın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PsiKoMaNYaKoLoG

Katılımcı
Araç Markası
2000 - Renault Megane
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
XİAOMİ REDMİ NOTE 6 PRO 64GB GLOBAL VERSİYON CEP TELEFONU 1.900,00 TL yerine 1.599,90 TL
1.599 tl

44 tl indirim kodu kullanılabilir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
XİAOMİ REDMİ NOTE 6 PRO 64GB GLOBAL VERSİYON CEP TELEFONU 1.900,00 TL yerine 1.599,90 TL
https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-redmi-note-6-pro-64gb-global-versiyon-cep-telefonu-P304086085
1.599 tl

44 tl indirim kodu kullanılabilir
Fiyatının üstünde özelliklere sahip telefon... Telefon ihtiyacı olanlara; ekrandaki çentik sorun değilse; gözü kapalı tavsiye ederim... Garantisiz almak isteyenler için fiyatı da; 1350 Lira civarında olması gerek diye hatırlıyorum...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
1300 tl'ye kapalı kutu, mavi renk, global rom 4/64 versiyonunu aldım çift hat için. Hemen hemen aynı özelliklerde olmasına rağmen redmi 5 pro'dan çok daha iyi geldi bana.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
1300 tl'ye kapalı kutu, mavi renk, global rom 4/64 versiyonunu aldım çift hat için. Hemen hemen aynı özelliklerde olmasına rağmen redmi 5 pro'dan çok daha iyi geldi bana.
Daha anlaşılabilir bir deyimle; Redmi serisi Mazda Comfort diyelim, Redmi Note serisi Dynamic

Burada, son kullanıcıya iş düşüyor... Donanımı ve yapacağı işlerle ilgili tercihini yapmak durumunda, ama bizde genelde o işler öyle olmuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt