Fırsat Gördüğünüzü Paylaşın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Yorumları okumakta fayda var... :harika: Ayrıca link sayesinde 13 liraya aldığım birlik konsantre Sonax şampuanın 43 lira olduğunu anladım... :naslyany::eek:
Veli abi sen diyince bende baktım. Bu farklı bir ürünmüş. Bildiğimiz şampuan değil. Köpürmüyor.

4K tv fırsatı;
Ürün vestel üretimi. Kurulum için para isteniyor. Ama özellik olarak çok iyi geldi. İhtiyacım olsa alırdım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Veli abi sen diyince bende baktım. Bu farklı bir ürünmüş. Bildiğimiz şampuan değil. Köpürmüyor.

4K tv fırsatı;
Ürün vestel üretimi. Kurulum için para isteniyor. Ama özellik olarak çok iyi geldi. İhtiyacım olsa alırdım.
https://urun.n11.com/led-tv/hitachi-50hk15t74u-50inc-127-cm-4k-smart-wifi-led-tv-P300942173?
Sanki, arabaya bez ile sürülüp öyle yıkanıyor... Ben yorumlardan öyle anladım, suya karıştırınca köpürmüyor(muş) usulüne uygun kullananlar memnun, suya karıştırıp köpürmüyor diyenler de kendince haklı, neticede şampuansa bu ürün suya karıştırılmalı di mi? :) Hal böyle olunca da; 500 ml lik ürünün fiyat avantajı yok gibi... Ben Sonax'ın konsantre şampuanını kullandım ve çok memnun kaldım...

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Ama kesin teşhis için ayaklara giymeyi bekliyorum :)
Sipariş gününden 1 hafta sonra teslim edildi botumuz.
40834 40835

Siparişi vermeden birgün önce FLO'da botlara bakmıştım ki 150 TL bandına kadar baktığım hiçbir bot bu kaliteyi hissettirmemişti. Piyasada genel olarak 250 üstü fiyatlandırıldığı için o fiyatlara kadar alternatifi olabilir belki ancak paylaşım yaptığım zamandaki gibi bir fiyatlandırma ile alternatifi yoktur diyebilirim.

Sade ve albenili tasarımı, ayağı rahat sarması, hem bağcıklı hem de fermuarlı kullanımı, hakiki deri oluşu, tabanının kaymazlığı ve seramik/mermer/taş zeminde ses yapmaması gibi artıları ile benim açımdan alınabilir kategorisinde bir ürün.

Yeni evli olma kriteriniz olmasa da denemeniz faydanıza olabilir :)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Ekli dosyayı görüntüle 40834 Ekli dosyayı görüntüle 40835

Siparişi vermeden birgün önce FLO'da botlara bakmıştım ki 150 TL bandına kadar baktığım hiçbir bot bu kaliteyi hissettirmemişti. Piyasada genel olarak 250 üstü fiyatlandırıldığı için o fiyatlara kadar alternatifi olabilir belki ancak paylaşım yaptığım zamandaki gibi bir fiyatlandırma ile alternatifi yoktur diyebilirim.

Sade ve albenili tasarımı, ayağı rahat sarması, hem bağcıklı hem de fermuarlı kullanımı, hakiki deri oluşu, tabanının kaymazlığı ve seramik/mermer/taş zeminde ses yapmaması gibi artıları ile benim açımdan alınabilir kategorisinde bir ürün.

Gule gule giyin :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Efsane cuma imndirimlerinden önce fatkettim de donanımhaber'in sıcak fırsatlar diye bir bölümü var, hemen hemen her alandaki kampanyalar ve indirimlerle ilgili paylaşımlar oluyor hatta bebek bezi, maması ya da marketlerin kampanyalari gibi spesifik konular surekli olarak guncelleniyor. Bende cok fena el aliskanligi yaratti orasi, bebek bezi alirken epey fayda sagladik mesela, daha dogmadan 2,5 aylik bezi ve islak mendili hazir kizimizin :D

Gerci cok eski bir baslik galiba, eski kurtlar biliyordur ben yeni kesfettim belki benim gibi yeni cakallara faydasi olur :p

Son düzenleme:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Alalım bir dal, satıcının profil yüzdesi %80 ama hadi bakalım. ;)
Ekli dosyayı görüntüle 40834 Ekli dosyayı görüntüle 40835

Benimki eskidi bile. ;)

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Ah kargocular.. bizimki az kullanılsın diye kargocu kardeşler geç teslim ediyorlar :)
:D 3 ay kadar önce çocuğa (4 yaş) oyuncak araba aldım internetten. Çocuk heyecanlandı, kargocular hemen getirsin dedi.
Ben anlattım işte kargocular şimdi evlerinde bugün getiremezler filan diye. O da kafasında nasıl bir şey kurduysa, benim arabamla kargocular mı oynuyor şimdi demişti.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Gule gule giyin :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Efsane cuma imndirimlerinden önce fatkettim de donanımhaber'in sıcak fırsatlar diye bir bölümü var, hemen hemen her alandaki kampanyalar ve indirimlerle ilgili paylaşımlar oluyor hatta bebek bezi, maması ya da marketlerin kampanyalari gibi spesifik konular surekli olarak guncelleniyor. Bende cok fena el aliskanligi yaratti orasi, bebek bezi alirken epey fayda sagladik mesela, daha dogmadan 2,5 aylik bezi ve islak mendili hazir kizimizin :D

Gerci cok eski bir baslik galiba, eski kurtlar biliyordur ben yeni kesfettim belki benim gibi yeni cakallara faydasi olur :p
Böyle bir mesajı orada yazmış olsanız:" İnternetin hayırlı olsun kardeş " söylemleriyle karşılarsınız :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Donanım'ı bırakalı çok oldu, face'den de ayak altı.

Belgesel kanallarında kupon manyakları var, gerçi onlar kupon hastaları diyor da kullanmadığı şeyler için stok yapmak, ihtiyacı olmayanı almak bana göre manyaklıktır... :D :D

Abla markete giriyor; atıyorum 840 dolarlık belirli ürünlerden bol bol alıyor ve elinde biriktirmiş olduğu kuponları kasadaki görevliye Çin İşkencesi yaparak teslim ediyor veeee 2 dolar ödeyip çıkıyor... Zhehhehhee... Belki kurgu olabilir ama çok manyakça... Bu ablanın evinin bir köşesini gösteriyor, ihtiyacı olmayan malzemeler ile dolup taşmış... Bu alış verişi yapabilme becerisi diyorsan eyvallah ama ihtiyaç olmayan şeyi ne yapayım ki ben...

İlginç...

Holydao

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Donanım'ı bırakalı çok oldu, face'den de ayak altı.

Belgesel kanallarında kupon manyakları var, gerçi onlar kupon hastaları diyor da kullanmadığı şeyler için stok yapmak, ihtiyacı olmayanı almak bana göre manyaklıktır... :D :D

Abla markete giriyor; atıyorum 840 dolarlık belirli ürünlerden bol bol alıyor ve elinde biriktirmiş olduğu kuponları kasadaki görevliye Çin İşkencesi yaparak teslim ediyor veeee 2 dolar ödeyip çıkıyor... Zhehhehhee... Belki kurgu olabilir ama çok manyakça... Bu ablanın evinin bir köşesini gösteriyor, ihtiyacı olmayan malzemeler ile dolup taşmış... Bu alış verişi yapabilme becerisi diyorsan eyvallah ama ihtiyaç olmayan şeyi ne yapayım ki ben...

İlginç...
O konuda haklisin Veli abi ama bazi devamli ihtiyac duyulan malzemeler icin faydali oluyor. Mesela bebek bezi ve kopek mamasi, devamli ihtiyac oldugundan ucuz olunca aliyorum, ihtiyac olunca alirsaniz ucuca gelmiyor cunku :D

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
O konuda haklisin Veli abi ama bazi devamli ihtiyac duyulan malzemeler icin faydali oluyor. Mesela bebek bezi ve kopek mamasi, devamli ihtiyac oldugundan ucuz olunca aliyorum, ihtiyac olunca alirsaniz ucuca gelmiyor cunku :D
Bunu görmüşsündür. Çok olumlu yorum yapmamislardi.

Holydao

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Benim de köpek maması almam lazım, var mı önerebileceğin orta hallli bi ürün..
Temizmama'dan aliyordum normalde ama gecen Mamaci'da indirim vardi, bir de bidon hediye ediyordu oradan aldim. Cok kaliteli olanlardan almak lazim ama cok pahalilar. Bu iki sitenin kalitesi normal, bizkmki deli gibi sevmese de geri cevirmeden yiyor. Kopeklerin cok istahla yedigi mamalarda muhtemelen katki maddesi vardir, uzak durun diyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt