Fırsat Gördüğünüzü Paylaşın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
CepteTEB kullanıcılarına gittigidiyor üzerinden yapılan alışverişlerde 30 TL iade (150 TL üstü olsa bile maksimum 30 tl) var, güzel kombin yapılabilir. Ama ben gg hesabımı sildim, bir daha da üye olmayı düşünmüyorum :D

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
CepteTEB kullanıcılarına gittigidiyor üzerinden yapılan alışverişlerde 30 TL iade (150 TL üstü olsa bile maksimum 30 tl) var, güzel kombin yapılabilir. Ama ben gg hesabımı sildim, bir daha da üye olmayı düşünmüyorum :D
Gittigidiyor'da hiç sıkıntı yaşamadım. Benim gözümde n11'den daha iyi bir site. Senin deneyimlerine de saygı duyuyorum.
Üye olmana gerek yok. Çek olan hesabı sana veriyorlar, sonra geri almak üzere. Cepteteb yok bende. Hakkaten efsane olurmuş.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
10-40 Yağ içinde cazip fiyat görenlerin paylaşımını rica ederim.
Liqui Moly 4 lt Leifh. !0-40 100Tl altı göremedim. Castrol 10-40 90 TL civarı bolca var ancak popüler ürünün orjinal-imitasyon durumu hep kafamı karıştırıyor.
Uygun fiyatlı bir kaç 5W30 yağ
Eneos Premium Hyper Multi 5w/30 4 Lt 2018 Tarihli - GittiGidiyor
Gm Dexos2 5w-30 4 Litre Motor Yağı - GittiGidiyor
Liqui Moly Top Tec 4400 5w30 Motor Yağı 5 Lt. - GittiGidiyor

Gittigidiyorda şu anda 150/30 çekler mevcut. Aşağıdaki linkten satışını yapanlar var 3-4 tl karşılığında. Bu şekilde daha da uyguna alabilirsiniz.

Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Yağ eksiltmiyorsa 5W30 kullan bence. Sizin aracın motor yağının orijinal değeri 5W30 / 10W30 olması lazım.
Benim eski araca kmsi fazla olduğu için ilk önce 10W40 koymuştum. Eksiltme olmadı diye sonrakinde 5W30 koydum. Ses ve gğç olarak farkını hissettim. Motor koruması olarakta 5W30 sentetik olduğu için daha iyi.

Eneos 10w-40 Premium 4 Lt Motor Yağı 2018 Tarihli - GittiGidiyor

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Eski aküyü veremediğiniz için internette daha yüksek fiyat gözükür. Yerel dükkanlardan daha iyi fiyat alınabilir.
Eski aküm tamamen bitik değil, onu güneş panellerine bağlayacağım için dükkanlara hiç sormadım. Ama internette de aküyü iade ettiğin durumda %15 gibi bir tutarı iade ediyorlarmış.

10-40 Yağ içinde cazip fiyat görenlerin paylaşımını rica ederim.
Liqui Moly 4 lt Leifh. !0-40 100Tl altı göremedim. Castrol 10-40 90 TL civarı bolca var ancak popüler ürünün orjinal-imitasyon durumu hep kafamı karıştırıyor.
Doların ateş etmeye başlamasından önce Mobil 10w40 yağ aldım, 70 liradan. Ama şu an en uygunu 105 lira olduğu için bir hafta önce Eneos siparişi vermiştim.

Eneos 10w/40 Premium 4Lt ( Üretim Yılı 2018) 92,50 TL yerine 80,50 TL
Eneos 10w/40 Premium 4lt ( Üretim Yılı 2018) - n11.com

Mlbozkurt

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Gittigidiyor'da hiç sıkıntı yaşamadım. Benim gözümde n11'den daha iyi bir site. Senin deneyimlerine de saygı duyuyorum.
Üye olmana gerek yok. Çek olan hesabı sana veriyorlar, sonra geri almak üzere. Cepteteb yok bende. Hakkaten efsane olurmuş.
Ben sıkıntı yaşadım. GG de 3 hesabımı kapattılar. Dahada almam oradan birşey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt