Fırsat Gördüğünüzü Paylaşın

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Murat abi cep telefonu bataryası 1,5-2 senede bu kadar performanstan düşmüyor be, üstelik hergün şarj ettiğimiz hâlde.
Cep telefonu bataryası kadar kaliteli değiller çünkü :) Benim powerbank geçenlerde bilgisayar masasının yan rafındaydı, bende bilgisayarda çalışıyorum... Çat tıssss diye bi ses geldi, etrafı pis bir koku sardı :D bi baktım powerbank cortlamış, ikiye ayrılmış :D :D şarjda filan değil, kenarda duruyordu, patlamadan yaklaşık 2 hafta önce şarj edip kenara koymuştum. Ama şu an kafam çok rahat, cihazımın 3 tane bataryası ve harici şarj kiti var. Telefonu şarja bile takmıyorum :D

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Cep telefonu bataryası kadar kaliteli değiller çünkü :) Benim powerbank geçenlerde bilgisayar masasının yan rafındaydı, bende bilgisayarda çalışıyorum... Çat tıssss diye bi ses geldi, etrafı pis bir koku sardı :D bi baktım powerbank cortlamış, ikiye ayrılmış :D:D şarjda filan değil, kenarda duruyordu, patlamadan yaklaşık 2 hafta önce şarj edip kenara koymuştum. Ama şu an kafam çok rahat, cihazımın 3 tane bataryası ve harici şarj kiti var. Telefonu şarja bile takmıyorum :D
Bu hafta powerbank almaya niyetlenmiştim şu an vazgeçtim. Daha da almam. :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Moto G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nasıl da denk getirdin Fatih sağolasın, bende FM transmitter'lere bakıyordum, bu zımbırtıyla radyo/kasetçalarımdan mp3 dinleyebilecek miyim? Yoksa; Zeki Müren'de bizi görecek mi? :D :D

Bayraktar

ve cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Bu Piranha markası olmasa ne yapardık acep? Allah razı olsun Çinli kardeşlerimizden. :p

Ben de bir kayıt kamerası istiyorum ama hala karar veremedim. Bu ucuz yollular iş yapar mı ki, var mı kullanan?

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@Domestos abi uygun fiyatlı teyp alalım diyecektim ama senin konsol biraz farklıydı galiba...
Yol bilgisayarı teyp ile entegreli olduğu için bu seçeneği en baştan elemiştim. :) Yurt dışında Cd çalarlı olanları var ama Türkiye'ye gönderim olanını bulamadım... :(
Bu Piranha markası olmasa ne yapardık acep? Allah razı olsun Çinli kardeşlerimizden. :p

Ben de bir kayıt kamerası istiyorum ama hala karar veremedim. Bu ucuz yollular iş yapar mı ki, var mı kullanan?
Araç İçi Kayıt Cihazları

Konuyu incelemekte fayda var Hamdi, güzel tavsiyeler var. Ayrıca; ucuz yollu olanların uzun vadede cortladığı tecrübeler ile sabit. :)

Araç Markası
2012 Mazda 3 D
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Nasıl da denk getirdin Fatih sağolasın, bende FM transmitter'lere bakıyordum, bu zımbırtıyla radyo/kasetçalarımdan mp3 dinleyebilecek miyim? Yoksa; Zeki Müren'de bizi görecek mi? :D:D
Sen de sağ ol abi ürün fiyatına göre çok cazip mp3 dinleyebilirsin. Ayrıca bluetooth ve sarj özelliğinin olması da avantaj

Üst Alt