Fırsat Gördüğümüzü Paylaşalım

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Brita Marella Xl 3 Adet Maxtra+ Plus Filtreli 3.5 Lt. Mavi Sürahi - n11.com

Damacana ile uğraşmak istemeyenlere güzel fiyat. 3 aydır kullanıyorum, memnunum... Filtre 1 ay gidiyor, yedek filtre piyasada 20-25 lira aralığında bulunabiliyor...
Aslında bu aralar ev için ciddi ciddi düşünüyordum bunu, sonra gördüm ki 3'lü filtre ve tatlandırıcı sistemi çok daha kullanılabilir gibi. 3'lü filtre ilk kurulum maliyeti 350-400 tl civarı. 1 yıl sonra filtreler ve tatlandırıcı değişiyor 150 tl civarı. Güzel tarafı damacanayı falan da doldurabiliyorsun.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aslında bu aralar ev için ciddi ciddi düşünüyordum bunu, sonra gördüm ki 3'lü filtre ve tatlandırıcı sistemi çok daha kullanılabilir gibi. 3'lü filtre ilk kurulum maliyeti 350-400 tl civarı. 1 yıl sonra filtreler ve tatlandırıcı değişiyor 150 tl civarı. Güzel tarafı damacanayı falan da doldurabiliyorsun.
Bu sistem daha mantıklı gibi ama ev kira olduğu için uğraşmak istemedim... Sürahi şimdilik en pratik seçenek oldu bize. Suyun tadı da güzel...

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Amazon'da 2019 Bahar Fırsatları Kampayası mevcut. Fiyatlara yüzeysel baktığımda pek fırsatlık durmuyor ama bilmediğim ürünler olabilir. Belki işinize yarar düşüncesiyle paylayaşım dedim...

PsiKoMaNYaKoLoG

Katılımcı
Araç Markası
2000 - Renault Megane
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
tekzen.com.tr de hesabı olan varsa 100TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir 20TL puan yüklemişler.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Geçtiğimiz sene yaz aylarından bu yana fiyatı 129 TL ye kadar çıkan ve sonrasında kademe kademe inip 95 TL ye sabitlenen 5 Lt Çotanak fındık yağı bugün Bim de 65 TL.
Not: Geçen hafta kayınvalideye 3 Lt sini 69 Tl ye almıştım.

Bim A.Ş.
Donanimhaberde piyasadaki Cotanaklardan farklı olduğuna dair söylentiler var abi bilgin var mı o konuda. Bunun üzerinde e vitamini ve %100 Fındık yağı yazmıyor filan diyenler olmuş.

Üst Alt