Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fenerbahçeli taraftarların başlattığı #TaraftarİçinErsunYanal hashtag’i 5 saattir Türkiye listesinde zirvede yer alıyor. Dünya trendlerinde de ilk 20’de... Başlatılan kampanya çerçevesinde de bir kaç saatte 20.000 imza toplandı.

IMG_20181030_212949.jpg

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fenerbahçeli taraftarların başlattığı #TaraftarİçinErsunYanal hashtag’i 5 saattir Türkiye listesinde zirvede yer alıyor. Dünya trendlerinde de ilk 20’de... Başlatılan kampanya çerçevesinde de bir kaç saatte 20.000 imza toplandı.

Ekli dosyayı görüntüle 39489
Fenerbahçe taraftarının "Yeniden Ersun Yanal" sloganıyla başlattığı kampanyada toplanan imza sayısı 24 saat içinde 50 bine ulaştı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fenerbahçe taraftarının "Yeniden Ersun Yanal" sloganıyla başlattığı kampanyada toplanan imza sayısı 24 saat içinde 50 bine ulaştı.
Ersun Yanal'ın imza kampanyasından :koptum::koptum:

IMG_20181031_174612.jpg

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Aykut olmasın artık,İyidir kötüdür demem ama tükürdüğünü 3.kez yalamak nedir ? Niye gönderdin o zaman bari bir sezon sabretseydin demezlermi Ali Koça , Aykut gelirse Koç tan şüphe etmeye başlarım ,o derece.
Aynı düşüncedeyim... Yerli olacaksa Ersun Yanal diyorum, yabancının zaten Cocu dan iyi olacağını zannetmiyorum...

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Aykut, hele ki yardımcılarının kovulmasının ardından gelmesi imkansız, Ersunun da geleceğini sanmam ama taraftarın baskısı belki sonuç verir. Hayırlısı olsun, kim gelirse bundan kötü olmaz :) belki bu seneyi idare edip, asıl hocayı sene sonunda alırlar. Abdullah Avcı diyolarlar, inşallah olur. Ne varsa Rizelide var :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Abdullah Avcı eşittir Fatih Terim, mümkünse Kadıköy'e sadece rakip olarak gelsin, hiç haz etmediklerimden. Ayrıca Fenerbahçe tribünleri Boz Baykuşlar'a benzemez, ayakları titrer iki kötü sonuçta.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Avcı iyidir öyle demeyin, taktik zekası yüksek, gençlere önem veriyor. Doğru transfer yaptırıyor. Kimya tutar tutmaz bilinmez tabi ama Aykut gelecekse Aziz yıldırım da geri gelsin en azından Veli abinin hayatından futbol sonsuza kadar çıkar. Diziye başlar, dizilerle ilgili bir kulüp kurar forumda onları tartışırız :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Avcı iyidir öyle demeyin, taktik zekası yüksek, gençlere önem veriyor. Doğru transfer yaptırıyor. Kimya tutar tutmaz bilinmez tabi ama Aykut gelecekse Aziz yıldırım da geri gelsin en azından Veli abinin hayatından futbol sonsuza kadar çıkar. Diziye başlar, dizilerle ilgili bir kulüp kurar forumda onları tartışırız :)
Müge Anlı ya başladım ben... Sonra da Ahaber izliyorum, misler gibi... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt