Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Aynen Önder Özen Fenerbahçe'yken de iyi işler yapmıştı, zaten Fenerbahçe'li kendisi de, bence de mantıklı olur.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Blanc diyorlar ,Daum diyorlar ,umarım şişiriyorlar :)
Bu sefer keserim ilişiğimi... :) yerli olması artı bir avantaj olur.

Ersun Yanal olmayacaksa, Yılmaz Vural (düşme hattındaki takımların ilacı) :p Hikmet Karaman olabilir...

Önder ve Ümit'i bu camia üç haftada yer gibi geliyor bana.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Blanc ve Moyes dışında herkes olabilir, o derece yani bu iki isim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Daum olabilir bizden sayılır, ama Blanc olmaz...
Daum, başarılı olacak olsaydı, ikinci seferinde olurdu, ayrıca; yarım forvet ile sahaya çıkma modasını Herr Daum sağlam olarak monte etti bu takıma... O tarz teknik adam istemiyorum şahsen... Ayrıca; Herr Daum'a etki edecek ilk kişi Aziz Yıldırım'dır... :cool:

Ali Koç da; Ersun Yanal kesinlikle olmaz diyorsa, sebebini çıkıp açıklasınlar da; bizler de kimi isteyip neden istenilmediğini bilelim...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Daum, başarılı olacak olsaydı, ikinci seferinde olurdu, ayrıca; yarım forvet ile sahaya çıkma modasını Herr Daum sağlam olarak monte etti bu takıma... O tarz teknik adam istemiyorum şahsen... Ayrıca; Herr Daum'a etki edecek ilk kişi Aziz Yıldırım'dır... :cool:

Ali Koç da; Ersun Yanal kesinlikle olmaz diyorsa, sebebini çıkıp açıklasınlar da; bizler de kimi isteyip neden istenilmediğini bilelim...
Kesinlikle olmaz değil ama canlı yayında ona yakın bir şey demişti, sonra reklam arasında bu söylendi sanırım ki Ersun hoca ile şu anki durumda çalışabileceğimiz ortam yok, yoksa bizi en çok mutlu eden son şampiyonluk kendisinindir deyip, bütün kapılar kapalıdır mesajı yoktur imasında bulundu.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Linç yemeyeceksem :D Benim adayım Buvaç

Ersun yanal ne yaptı acaba :):)
Ersun olmazsa Ümit Özat olabilir, bence Ümit öyle yiyebilecekleri biri değil ...
Yenilecek gibi de değil ki zaten mübarek :D Ümit yetersiz duruyor bana, hiç inancım olmaz, Fenerbahçe'ye bir şeyler katabileceğini sanmıyorum.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Linç yemeyeceksem :D Benim adayım Buvaç

Yenilecek gibi de değil ki zaten mübarek :D Ümit yetersiz duruyor bana, hiç inancım olmaz, Fenerbahçe'ye bir şeyler katabileceğini sanmıyorum.
Buvaç kim tanımıyorum.
Obradoviç futbol kurallarını öğrensin, takımın başına geçsin..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Buvaç 17 yıldır Klopp'un sağ kolu olarak görev yaptı, artık birinci adam olmak istiyordur. Lakabı beyin, Klopp'un ikizi deniyor.
Cocu da son üç yılın şampiyon teknik adamı olarak gelmişti... :) Önemli olan bize uyup uymayacağıdır... İlk yanlışta "yancı" "stajyer" gibi yakıştırma yapacaklardır.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Cocu da son üç yılın şampiyon teknik adamı olarak gelmişti... :) Önemli olan bize uyup uyumayacağıdır... İlk yanlışta "yancı" "stajyer" gibi yakıştırma yapacaklardır.
Tabiki uyum önemli, sonuçta bu görev herkes için bir kumar, kimsenin garanti başarı apoleti yok, ben kumarı Buvaç ile oynardım, plan uzun vade ise, yoksa Yanal.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Şu olur bu olur. İsimden ziyade yönetimin durumu iyi analiz etmesi gerekir. En başta şimdiki sıkıntıyı atlatabilmek için bizim ligi iyi bilen birisinin şart olduğu unutulmamalıdır. Gidip fransizin birini getirirlerse biz bu sene çok yazar çok cizeriz. Önderi başkan danışmanı olarak ta alabilir. İlle de isminin direktör olmasına gerek yok. Bence o pozisyonda direktörlük vasfı olmadan çok daha verimlide olur. Ümit mumit bizim ilacimiz değil. Fenerbahçe den bahsediyoruz kimlerin isimleri geçiyor. Sahsen şimdilik en iyi ismin Yanal olduğunu düşünüyorum. Hemde tartışmasız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt