Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bu akşam Cocu giderse, başkan savunduğu şeyden tornistan yapmış olur ki, bende bu durumu istemem... Aziz yirmi yıl boyunca bu takımı batırıp çıkardıysa, bırak yeni başkanın da bu lüksü olsun... Yoksa, Aziz niye gitti? Kalsaydı da, pisliklerini halının altına süpürmeye devam etseydi...
Abi yok, bu öyle bir durum değil. Halı altına süpürmek olmayacak bu hareket, Fenerbahçe'nin geleceğini yok ediyor Cocu,. Fenerbahçe taraftarı ilk çeyreği bitmiş ligde küme hattında sabretmez. Denedi ama olmadı yapacak bir şey yok, B planı olmalı, olmalıdır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ve Cocu gider...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yanlış düşünüyorsun abi. Yanlış alınan karardan ne kadar erken dönülürse o kadar iyidir.
Oh beeee

Futbol A takımı teknik direktörümüz Phillip Cocu bu akşam itibariyle görevinden alınmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sadece Cocu değil bence transfer sorumlusu da gonderilmeli idi. Çok geç kalındı. O zaman da dediğim gibi en büyük sermaye zamanı yiyor Başkan.

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Belki sabah alınabilirdi bu karar... Ya da şunu düşünmeden edemiyorum ,ya yenseydik ? Geç alınan doğru bir karar. Bir rahatlama gelmedi değil...

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Konu mali konular yani;

Başkanın aylar önce açıkladığı (dönemin kur'u ile)621 milyon borcumuz var.
Elbette mali konular. Önceki mesajımda niye bir Anelka, niye bir Alex alınmadığını, alınamadığını sorduydum. Neden?

621 değil, diğer büyüklerin de 1 Milyardan çok fazla borçları var.

Türk futbolu iflasın eşiğinde. Hemen hemen çoğu kulübün ödenmesi çok zor borçları var.

Bırakın Türk futbolunu, Ssport da Formula 1 var, onu izleyin, mis gibi :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Elbette mali konular. Önceki mesajımda niye bir Anelka, niye bir Alex alınmadığını, alınamadığını sorduydum. Neden?

621 değil, üç büyüklerin de 1 Milyardan çok fazla borçları var.

Türk futbolu iflasın eşiğinde. Hemen hemen çoğu kulübün ödenmesi çok zor borçları var.

Bırakın Türk futbolunu, Ssport da Formula 1 var, onu izleyin, mis gibi :D
621 milyon olan dolar abi TL değil, biliyorsunuzdur diye belirtmemiştim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
SON DAKİKA HABERİ: Fenerbahçe'den yapılan açıklamada , "Futbol A takımı teknik direktörümüz Phillip Cocu bu akşam itibariyle görevinden alınmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız." denildi.

Hayırlısı olur inşallah.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Cocu istediğini elde etti;
Perşembe günü sahanın en iyi iki ismi yedek, daha önce de benzer kararlar aldı, demekki adam kovulmak istiyor.
Az önce izledim, 26 oyuncu denemiş, 6 farklı taktik denemiş...
Ne demişler arayan bulurmuş, cocu da belasını buldu..

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yılmaz Vural der ve giderim :D adam numarasını bile değiştirmiyormuş, ararız belki diye :) kim ne derse desin ben takımın başında görmek isterim :)

Arkamdan fazla vurmayın haaa :ssrtcbya:
Günü kurtarmak için hamle olur, o bakımdan olmaz.

Blanc sesleri var, eğer O gelirse Comolli kovulsun, yoksa Ali Koç istifa eder çok geçmeden.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fibula kemiğinde kırık tespit edilen genç oyuncumuz Oğuz Kağan Güçtekin'in, sahalardan 3 ay uzak kalması bekleniyor.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Comolli nin bu yıl kredisi var hocam.
Türkiye de futbol hep yanlış yorumlanıyor. Ölmüş Fenerin öldüğünü görmemek için Bjk maçına inanılması gibi. Halbuki o gün iyi olan FB değil rezil olan Gunesti. Güneşin üstün futbol bilgisi ile FB iyi gozukmustu.
Bugünde aynı yanlışa sen düşüyorsun hocam. Frey gibi bir topçu neden oynatilmiyor diye isyan edip (bence de haklısın) Comolli durmalı demek büyük bir tezat. Bu kadroyu kuran o değil mi? Kurduğu kadroda Freyi aratan o değil mi?
Umarım yeni TD ü yönetim seçer. Traktöre kalırsak Kocamani arattiği gibi Cocuyuda aratir :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ayağı çok kötü dönmüştü, o da aşırı hırstan oldu, cocu efendinin marifeti,
Neden mi sen oyunculara uygulamaları zor bir sistemi uygulayamayacak fizikteki oyuncularla oynamaya kalkarsan sakatlanır çocuk tabi yuhalandı bi de üstüne.
Şerefsiz takımı berbat etti gitti.
Bir hoca bir kez olsun doğru bi kadro süremez mi sahaya, bir yeri doğrultuyor,diğer tarafı bozuyor. Futbolcular da rahatlamıştır şimdi.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Türkiye de futbol hep yanlış yorumlanıyor. Ölmüş Fenerin öldüğünü görmemek için Bjk maçına inanılması gibi. Halbuki o gün iyi olan FB değil rezil olan Gunesti. Güneşin üstün futbol bilgisi ile FB iyi gozukmustu.
Bugünde aynı yanlışa sen düşüyorsun hocam. Frey gibi bir topçu neden oynatilmiyor diye isyan edip (bence de haklısın) Comolli durmalı demek büyük bir tezat. Bu kadroyu kuran o değil mi? Kurduğu kadroda Freyi aratan o değil mi?
Umarım yeni TD ü yönetim seçer. Traktöre kalırsak Kocamani arattiği gibi Cocuyuda aratir :)
Ben yokluklar içinde olduğumuz için iyi niyetli düşünüp eldeki imkanlarla en iyisi bu kadardı diye düşünerek bu yıl kredisi var diyorum, aksi durumlar varsa, ki şu andan sonra bu açığa çıkacak zaten, o zaman yılın dolması beklenmeden şutlanabilir.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bence hazır el değişken sadece iyi bir TD alıp takım sorumlusu ilan etmek çok daha yerinde olur. Zaten Direktör işine oldum olası karşıyım. Comolli ya da başkası Türkiye'de bu iş yürümüyor.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İdari menejer vardı eskiden Volkan Ballı, Hasan Çetinkaya gibi. İdari menejerlik ile sportif direktörlüğün ayrıştığı nokta sanırım transfer kısmı. Direktör olmaması için transferde etken rol oynayabilen ve aynı zamanda kulübün dinamiklerini iyi bilen bir menejerin olacak, ya da ikisini de kıvırabilecek tek adam teknik direktör olacak.

Tahminim iki olasılığı içinde barındıran bir isim yok, o bakımdan sportif direktör gereksinim oluyor.

Hakan Bilal ya da benzeri kişiler olamaz mı, bence Comolli'den iyi olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt