Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hasan Ali ve İsmail önlü arkalı. Bakalım ne yapacaklar.
Şimdiye kadar ne yaptı ki İsmail şimdi yapsın :acpsnr:

Zagreb maçından sonra kulübeye koyarken bile iki defa düşünmen gereken adam ikidir 11 başlıyor ve sıfır katkı, hatta zarar.

Reyes'i liberodan kesip Oğuz Kağan'ı koyması çok iyi, Reyes yanlışından kurtulduk diye sevinirken İsmail nedir ya, ayrıca sürekli canla başla mücadele eden ve son maçında UEFA tarafından haftanın en iyi 11'ine seçilmiş Frey'le neden başlamıyorsun?

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Slimani icinde dusuncelerim degisiyor yavas yavas ve mutlaka Benzia oynamali ve arkasinda mucadeleci ortasahalar olmali....

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İlk 20 dakikada tamam dedim, takım bu kez istekli arzulu ve ilginç bir şekilde özgüvenli. Ama gel gör ki maç başlamadan önce yazdığım gibi formsuz futbolcuları kadroya dahil eden Cocu sayesinde isabetli şutumuz yok ve iyi oynuyor gibi görünürken golü yedik.

Slimani ve Ayew'de form düşüklüğü görülüyor neden Ayew 11 başlıyor, ve iyi oynayan, hırslı Frey kesiliyor anlamak mümkün değil.

Oğuz Kağan maşallah çok iyi başladı, büyük ihtimalle Jailson-Eljif-Oğuz Kağan rotasyonunu sık göreceğiz.

Jailson demişken bugün geçmiş maçlarla alakası yok, sahada kayboldu resmen. İkinc yarı Ayew Jailson ve Slimani değişmeli, düşün İsmail bile diyemiyorum, sıra gelmiyor, o kadar kötü durumda olan var.

Hakem bildiğimiz Fenerbahçe düşmanıydı zaten maçı katlediyor, ulan 15. sıradayız bu kadar mı korkuyorsunuz, yuh olsun, bize direk sarı kartları yağdırırken Benzia'ya yapılanlara seyirci kaldı.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Cocu ile ol-mu-yor!

Hakemi yargılayacak kimse yok mu, sinir küpü oldum, net penaltı verilmiyor, net kırmızı verilmiyor, yahu bu Namoğlu na yeter ulan kimsin sen diyecek adam yok mu Allah aşkına.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Cocu'ya ne bahane buluyorsunuz. Sahada olan milyon dolar/euro alan futbolcular varını yoğunu sahaya koymuyorlarsa, yetenekleri sınırlı ise Cocu ne yapsın?

Futbolcu transferlerindeki yanlışları sorgulayın bence.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Cocu'ya ne bahane buluyorsunuz. Sahada olan milyon dolar/euro alan futbolcular varını yoğunu sahaya koymuyorlarsa, yetenekleri sınırlı ise Cocu ne yapsın?

Futbolcu transferlerindeki yanlışları sorgulayın bence.
Olur mu abi ya başta Cocu sorumlu, futbolcu bu haldeyse sorumlusu Cocu'dur, 11 tercihleri berbatsa sorumlu Cocu'dur

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Takıma sihirli bir değnek dokunmuş da; Başkanın, teknik ekibin hatta futbolcuların bundan haberi yokmuş gibi düşünüyorsunuz? Bu hale 4 ayda gelmedik ki, 4 ayda her şey güllük gülistanlık olsun... Yıllardır yapılan yanlışların acısı üç dört ayda çıkacak olsaydı ne mutlu bize derdim... Değişimler, sıkıntılı olur, zor olur, sabır gerekir, istikrar gerekir... Bu tarz yapılanmaları eski yönetim "gidiyorum" resti ile göz boyayacağına 2006 yılındaki gasp edilen şampiyonluktan sonra yapsaydı şimdi rakiplerin ismi bile yoktu ligde... Onu geçtim, 2011'deki kumpastan sonra adam gibi yapılanmaya gidilseydi şimdi yine çok çok başarılı oturmuş bir takım olurdu... Her şeyi geçtim, takım otobüsüne yapılan saldırıdan sonra takımı çekiyorum ligden deyip, çekseydi gelinen nokta daha başka olurdu...

Gidiyorum de, gitme, konuşacağım de konuşma, paraları çar çur et, takımı egona teslim et sonra gelen insanlar bütün bu rezillikleri 4 ayda tamir etsin? Böyle bir şey mümkün mü?

Aziz hariç herkes kötü... Koko çeken Daum kötü, Çok para isteyen Zico kötü, emekli olmaya gelen Aragones kötü, üçüncü sınıf teknik adamlar kötü, bir daha bu kapıdan giremez dediği ve girdiği teknik adam kötü, karı kız ayağı var diye kovulan teknik direktör kötü ama gelinen noktada Aziz kötü değil...

"Fenerbahçe ile var olanlar ile, Fenerbahçe için var olanların savaşı bu" dedi Ali Başkan... Ne kadar da doğru...

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Olur mu abi ya başta Cocu sorumlu, futbolcu bu haldeyse sorumlusu Cocu'dur, 11 tercihleri berbatsa sorumlu Cocu'dur
Tercih mi? Tamam Fenerbahçelisin anlarım ama tribünlere bir kulak ver, her biri ayrı takım kurgusu yapar, adeta her biri Dünyanın en iyi teknik direktörüdür. :D

İster hoşumuza gitsin, ister gitmesin. Mali durumlar ortada. Fenerbahçe niye bir Anelka, niye bir Alex alamadı? veya almadı? Önce bunları düşünmek gerek.

Bunlar iyi günlerimiz.

Fenerbahçe'nin borcunu tam nedir? Nasıl ve ne şekilde ödenir? Bunu açıklarsın memnun olurum.

Beşiktaş Rizespor'u yenemezse, Fenerbahçe düşme hattına düşüyor, bu da küçük bir ayrıntı. :)

Bu arada Fenerbahçe 1 - 3 Ankaragücü...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Cocu bu akşam gitmezse, bundan sonra tribün Cocu demez, maalesef artık Ali Koç'a yazar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tercih mi? Tamam Fenerbahçelisin anlarım ama tribünlere bir kulak ver, her biri ayrı takım kurgusu yapar, adeta her biri Dünyanın en iyi teknik direktörüdür. :D

İster hoşumuza gitsin, ister gitmesin. Mali durumlar ortada. Fenerbahçe niye bir Anelka, niye bir Alex alamadı? veya almadı? Önce bunları düşünmek gerek.

Bunlar iyi günlerimiz.

Fenerbahçe'nin borcunu tam nedir? Nasıl ve ne şekilde ödenir? Bunu açıklarsın memnun olurum.

Beşiktaş Rizespor'u yenemezse, Fenerbahçe düşme hattına düşüyor, bu da küçük bir ayrıntı. :)

Bu arada Fenerbahçe 1 - 3 Ankaragücü...
Konumuz mali konular mı, sahadaki futbol mu? Cevapları farklı olan şeyleri birbirine karıştırıp konuyu dağıtmayalım, ona göre cevap vereyim, elma ile armutu karıştırmak doğru olmaz.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Cocu bu akşam gitmezse, bundan sonra tribün Cocu demez, maalesef artık Ali Koç'a yazar.
Yok yahu, haftaya Galatasaray'ı yener, tüm sorunları unutursunuz :D

Fenerbahçe'nin borcunu tam nedir? Nasıl ve ne şekilde ödenir? Bu sorumu da yanıtlarsan bayağı bir aydınlatıcı olmuş olursun. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bu akşam Cocu giderse, başkan savunduğu şeyden tornistan yapmış olur ki, bende bu durumu istemem... Aziz yirmi yıl boyunca bu takımı batırıp çıkardıysa, bırak yeni başkanın da bu lüksü olsun... Yoksa, Aziz niye gitti? Kalsaydı da, pisliklerini halının altına süpürmeye devam etseydi...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yok yahu, haftaya Galatasaray'ı yener, tüm sorunları unutursunuz :D
Öncelikle Galatasaray'ı yenmek bizim için hobi şeklini almıştır, o bakımdan önümüzdeki maç Gs'nin bizi yenmesi ya da bizim Gs'yi yenmemiz Cocu için fikirlerimizi değiştirmez.

Fenerbahçe'nin borcunu tam nedir? Nasıl ve ne şekilde ödenir? Bu sorumu da yanıtlarsan bayağı bir aydınlatıcı olmuş olursun. :)
Konu mali konular yani;

Başkanın aylar önce açıkladığı (dönemin kur'u ile)621 milyon borcumuz var.

Nasıl ve ne şekilde ödeneceği benim buradaki yazdıklarımla olabilecek bir şey olmadığı için ( kulübün iç yapısını, gelir-gider düzeyini bilmek gerekir) buna başkan ve yönetim kurulu karar verecek, ben sadece yorum yapabilirim. En kısa ve net olarak gelirin giderinden çok olması lazım. Bunun için de kaynak yaratman lazım, bu kaynağın bir çok yöntemi var (altyapıdan tutun, sportif başarıya, ucuz alıp değerlendirip satmaktan tutun, bütçeyi destekleyen yeni oluşumlara, maaşları düşük tutup giderleri minimize etmeye kadar bir çok yol)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt