Fenerbahçe

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ali Koç - Aykut Kocaman görüşmesi başlamış bulunmakta. Toplantının bir kısmına yeni sportif direktör Damien Comolli de katıldı. Karar birazdan açıklanır.

Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Plus
Ali Koç - Aykut Kocaman görüşmesi başlamış bulunmakta. Toplantının bir kısmına yeni sportif direktör Damien Comolli de katıldı. Karar birazdan açıklanır.
Çok merak ediyorum acaba ne diyecek :) yeni yönetim seçildiği an istifa ederim diyen adam dün görevimin başındayım diyordu...

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Çok merak ediyorum acaba ne diyecek :) yeni yönetim seçildiği an istifa ederim diyen adam dün görevimin başındayım diyordu...
Öyle bir açıklamayı resmen yapmış mı? Haberlerde görmüştüm ama inanasım gelmedi son olayların üstüne. Eğer o açıklamadan sonra vazgeçtiyse sanıyorum ki kalmasının sebebi para mıdır acaba?

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Ali Koç un benim gördüğüm eksikliği fazla samimi.mesala konuşmasında ne yapacağımızı inan bilmiyoruz hiç bir şey planlamadik gibi cümleler söyledi bu iyi niyetli cümleler bizim medyada ya da art niyetli kisilerce kullanılır.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Zeljko Buvac
Ali Koç ve Aykut Kocaman görüşmesinden kesin bir karar çıkmadı. Taraflar, önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelecek.

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Ali Koç yakışanı yaptı diyebiliriz.Öyle Aykutla ilk görüşmesinde fesh etseydi Aziz vari bir hareket olacaktı.Aykutla devam etmesi Koça yakışmaz,kısa süre sonra açıklarlar ya da Aykut kendine yakışanı yapıp istifa eder.
Hala inanamıyorum Koçun başkanlığına,üzerimizden büyük bir yük kalktı.İnşallah bundan sonra çok güzel günler bekliyor karşılıksız sevdamı.

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
aynen kişisel zevkler ama ben yeşil bir forması vardı mesela onu beğeniyordum birde koyu mavi açık mavi çubuklu vardı alternatif forma olarak o ikisini baya hoş bulmuştum. Bjk nin kırmızı formasını Gsnin ise Hagi dönemimde grimsi bir forması vardı bunların üstüne daha beğenemedim :)

Not: Klasik çubuklu ve parçalı harici alternatif (3.formalar) üzerine konuşuyorum...

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Forma ve amblem deyince Sampdoria takımını tek geçiyorum. Çok güzel geliyor bana o amblem de o mavi formada :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Eski futbolcumuz, Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Fadıl Vokri (57), hayatını kaybetti. Kosova halkına ve camiamıza başsağılığı dileriz.

DfPddaKXcAAz1hW.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Eski futbolcumuz, Kosova Futbol Federasyonu Başkanı Fadıl Vokri (57), hayatını kaybetti. Kosova halkına ve camiamıza başsağılığı dileriz.

Ekli dosyayı görüntüle 33949
Allah rahmet eylesin. Sevenlerine sabır selamet versin. Olağanüstü bir golcü hatta olağan bile değildi rahmetli... Guiza nın bir iki sürüm altı gibi bir golcüydü.

Üst Alt