Fenerbahçe

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Aykut bence de iyi bir TD değil.Oyuna müdahalede bile belli kalıbın dışına çıkmıyor.Sanki uzaya mekik fırlatıyoruzda belli fiziksel kurallar varmış gibi kafasındaki şablonu skora göre değiştirmiyor.Benim en çok eleştirdiğim yönü burası.
Bu arada Güneş te, Trabzon da kendini protesto eden TS li taraftarları bile Fenerbahçeli yapmış ya...
İyi veya kötü olması tartışılamaz bence, çünkü adam td bile değil :D Daum'dan hiç mi bir şey öğrenmemiş bu adam...

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
İyi veya kötü olması tartışılamaz bence, çünkü adam td bile değil :D Daum'dan hiç mi bir şey öğrenmemiş bu adam...
Aman ustat Daum deme bana. Dünyanın en kötüsü o. Daum kadar gerizekalı bir TD görmedim ben.Aziz, o salağı geri getirince bittiydi bende.
Futbolun üç altın kuralı;
1-Burak Yılmazdan gol yiyen kaleciyi gönder
2-Quaresmayı kahraman yapan orta sahadan uzaklaş
3-Anelkayı şampiyonluk maçında kenarda oturtup Nobreyi oynatan teknik adamı as! :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Aziz, Zico'yu sudan sebeplerle gönderdiğinde bitmişti benim için ama Avrupa şampiyonu olmuş bir teknik dede gelince du bakalım demiştim ama Ersun Yanal için aynı senaryo uygulanınca bitti gitti... :)

Başkan dahil komple değişim olmadığı sürece futbol ile ilgimi tamamen keserim. Şimdi en azından özetleri izliyorum. :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Zico: "Üzüldüğüm noktaların başında Fenerbahçe'nin rekabetinin sadece Galatasaray ve Beşiktaş seviyesinde kalması, Barcelona ve Real Madrid seviyesinde tutamaması geliyor. 2008'de kendimi Devler Ligi kupasını almaya hazırlamıştım ama olmadı."

DXswzwCWsAEJzBU.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Zico: "Üzüldüğüm noktaların başında Fenerbahçe'nin rekabetinin sadece Galatasaray ve Beşiktaş seviyesinde kalması, Barcelona ve Real Madrid seviyesinde tutamaması geliyor. 2008'de kendimi Devler Ligi kupasını almaya hazırlamıştım ama olmadı."

Ekli dosyayı görüntüle 29313
2008 yılında yolun üçte ikisini gitmiştik, belki ertesi sene, olmadı öbür sene bu işi başaracağının umut ışıklarını yüreğimize serpiyordu usta teknik adam ama nereden bilsin ki, egosu tavan yapmış kendini bilmez "bivisinin" yoluna taş koyacağını, kapıyı göstereceğini... :(

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fenercell ya da kart yok mu yaw :confused:
Yirmi yılın sonunda gelen Galatasaray galibiyeti için bence değmez... Tarihe tanıklık açısından önemli ama bu hezimet için değmez... Helikopter ile götürüp getircez, locadan izleyeceksin deseler gitmem. :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ne gereği vardı onu da bilmiyorum, Fikret Orman yakın zamanda "Aykut Kocaman'ın babası divan kurulu üyemiz ve iyi bir Beşiktaşlıdır" açıklaması yaptı... Bunu hangi amaçla ne gerekçe ile yaptı anlayamıyorum.

Fikret Orman: Aykut Kocaman'ın babası iyi bir Beşiktaşlıdır

Aykut Kocaman da, bu açıklamaya cevap verdi... "Benim babam, Beşiktaş veya başka bir kulübün kongre üyesi veya divan kurulu üyesi değil. Bel altından vuruyorlar" dedi. O da, ne amaçlı bu açıklama yapılmış anlayamamış ki, gelinen noktayı, bel altından vuruyorlar diyerek özetlemiş...

Şimdi bu tür garabet olaylar için, yazıp-çizip, yorum yapınca @Squall gibi alınan ya da kabullenmeyen arkadaşlar oluyor... Bu iki açıklamadan birisi yanlış, kulübü hakkında böyle bir yalan söylemeyeceğini düşündüğümüz Fikret Orman mı doğru söyledi, yoksa kendi babasını herkesten iyi tanıma ihtimali çok yüksek Aykut Kocaman mı?

@Squall ın bakış açısına göre, şimdi biz kime küfür edelim, nereleri terk edip nerelere gidelim, kime küselim?? Yukarıdaki verilen olayda, kim yalan söylüyorsa, Allah onun belasını tersten versin diyorum, kızıp, küsüp, küfür etmek isteyenler de aynı temenniye katılabiliyor mu?

;)

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Yirmi yılın sonunda gelen Galatasaray galibiyeti için bence değmez... Tarihe tanıklık açısından önemli ama bu hezimet için değmez... Helikopter ile götürüp getircez, locadan izleyeceksin deseler gitmem. :)
Ben GSnin Kadikoyde en iyi ihtimal berabere kalabileceğini dusunuyorum. Nedeni ise GSin oynadigi futbolun tam antisini tam zittini FB oynuyor. Aykut hocanin tam istedigi gibi acilan hucum eden ve geride cok bosluklar birakan bir takim var, arkadaki bosluklardan faydalanip öne geçerse farka bile gider maç. Oyun üstünlüğünün GS da olacagi lakin skor avantajinin FB de olacagi bir derbi sonucu bekliyorum bakalim göreceğiz. İns maç dostluk icinde geçer, pislik çikmaz

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Dostluk içinde olsun ama gergin olsun, al gülüm ver gülüm FB-GS derbisi sevmiyorum :D

Bu yıl o yıl sanırım, Aykut Kocaman 90+ da üst direkten geri dönen Baros şutuyla berabere kaldığımız maçı bu kez yenilerek tamamlar bence.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ben GSnin Kadikoyde en iyi ihtimal berabere kalabileceğini dusunuyorum. Nedeni ise GSin oynadigi futbolun tam antisini tam zittini FB oynuyor. Aykut hocanin tam istedigi gibi acilan hucum eden ve geride cok bosluklar birakan bir takim var, arkadaki bosluklardan faydalanip öne geçerse farka bile gider maç. Oyun üstünlüğünün GS da olacagi lakin skor avantajinin FB de olacagi bir derbi sonucu bekliyorum bakalim göreceğiz. İns maç dostluk icinde geçer, pislik çikmaz
Kağıt üzerinde yazılanlar çok doğru olsa da, sahada bunu uygulayacak beceri ve cesarete sahip takım değil Fenerbahçe... Öyle olsaydı açılan Beşiktaş karşısında varlık gösterirdi. Malatya maçında fark atardı... :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
O yıl bu yıl olmazsa o yıl bi daha gelmez :D
O yıl mutlaka gelecekti ve geldi... Her berbat şeyde olduğu gibi bunda da en başta Aziz Yıldırım olmak üzere basiretsiz Aykut hoca ve emeği olanları Allah'a havale ediyorum.

Şurası da bir gerçek ki, takımın iki veya üç maç kazanacak basireti becerisi ve isteği olmadığı için bu hafta bir şekilde kazanması benim için hiç bir şey ifade etmeyecek.

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Gs yok yenersek şampiyon oluruz, gs yı yenersek gs 4. Olur demedi demeyin ...
Hiçbir futbol takımı tüm sezonu yüksek performansta götüremez. Başakşehir düşüşte,gs yın dişli deplasmanlardaki azciyeti ortada ki- volkan şen 2.golü atsa ( iki kere karşı karşıya kaçırdı) gs için depresyon başlayabilirdi.
Maalesef futbol kalitesi yönünden BJK şampiyonluğu hak ediyor. Queresmasızlık skora nasıl etki eder göreceğiz. Babeli fanusta beslesinler.
Hakemler doğru dürüst maç yönetselerdi çok daha keyifli bir lig olurdu.
Derbide kocaman inşallah Alper-guilanodan oluşturur forveti, fernandao vurdumduymaz bir tavır içinde yine..

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Gs yok yenersek şampiyon oluruz, gs yı yenersek gs 4. Olur demedi demeyin ...
Hiçbir futbol takımı tüm sezonu yüksek performansta götüremez. Başakşehir düşüşte,gs yın dişli deplasmanlardaki azciyeti ortada ki- volkan şen 2.golü atsa ( iki kere karşı karşıya kaçırdı) gs için depresyon başlayabilirdi.
Maalesef futbol kalitesi yönünden BJK şampiyonluğu hak ediyor. Queresmasızlık skora nasıl etki eder göreceğiz. Babeli fanusta beslesinler.
Hakemler doğru dürüst maç yönetselerdi çok daha keyifli bir lig olurdu.
Derbide kocaman inşallah Alper-guilanodan oluşturur forveti, fernandao vurdumduymaz bir tavır içinde yine..
Ekici olmazsa olmazimiz ama Aykut bey oynatmiyor. BJK maçı 11 i gayet güzeldi.

Üst Alt