Fenerbahçe

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fenerbahçe içerikli sohbetlerimizi bu başlık altında yapabiliriz.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bir BJKli olarak tavsiyem BJKyi izleyin hop oturup hop kalkarsınız bazen verem kanser bile olursunuz bjkli oyuncuların bireysel hatalarından dolayı ama bir bakmışsınız beş dakikada beşiktaşlılığı bir tutar işi bitirir. :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bir BJKli olarak tavsiyem BJKyi izleyin hop oturup hop kalkarsınız bazen verem kanser bile olursunuz bjkli oyuncuların bireysel hatalarından dolayı ama bir bakmışsınız beş dakikada beşiktaşlılığı bir tutar işi bitirir. :)
Bu tip hareketlere cezayı kesen bir Alex imiz yok artık tabi meydan boş

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bende o günü daha dün gibi hatırlıyorum, anlatayım;

Maç gündüz maçıydı ve işyerinde patronla çalışırken maçı izleyelim diye karar aldık, Patron Beşiktaş'lı ve doğal olarak Gs'yi tutuyor. Bi mekana gittik ve maçı izliyoruz, 1,2,3 derken ilk yarı bitti, patron ha bire bana laf sokuyor, kızdırmaya çalışıyor, ki çalışmasına gerek yok ilk yarı o skoru görünce istemesen de kızıyorsun... :(

Patronun lafını çekmektense işyerine gideyim, kalan işler var diye bahane ettim ve çıktım işyerine gittim. İkinci yarı başladığından haberim yok içim içime sığmıyor, nasıl olur bu diyorum kendimce... Radyo'dan dinlemek aklıma geldi ve radyoyu açtım. Ben açtığımda skor 3-1'e gelmişti. Ama maçı izlemediğim için Fenerbahçe'nin nasıl oynadığını bilmiyorum. 3-2 oldu ümitleneyim mi derken 3-3 oldu. Spikerin anlatım şeklinden de bu maçı Fenerbahçe'nin alacağını tahmin ediyorum ama 4. Gol gelene kadar resmen tırnaklarımı yedim. :p

Maç bitti, ben patronu mekanın telefonundan arayarak, istersen sen büroya gelme, bir sürü laf hazırladım sana dedim, güldü ve gerçekten işyerine o gün gelmedi... :D

Bu maçtan bir kaç ay sonra Ağustos ayında oynanan Başbakanlık kupası maçında da; Galatasaray 2-0 öne geçmiş, maçı Fenerbahçe 3-2 almıştı. Üç ay içinde ikinci bozgun Galatasaray için az buz şeyler değildi... Sonradan Haluk abilerini, Mesut amcalarını buldular, daha derinlerde de Fetö'ye sırtını dayadılar da bu günleri görebildiler...

https://www.izlesene.com/video/2-0dan-2-3/103662

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
UEFA, Avrypa'nın en borçlu kulüplerini açıkladı. Listede son yıllarda Şampiyonlar Ligi'nden uzak kalan ve borçları sürekli artan Fenerbahçe ve Galatasaray da var.

1. Manchester United - €536m
2. Benfica - €336m
3. Inter Milan - €306m
4. Valencia - €285m
5. QPR - €279m
6. AC Milan - €249m
7. CSKA Moscow - €224m
8. Galatasaray - €222m
9. Juventus - €209m
10. Roma - €208m
11. Sunderland - €208m
12. PSG - €186m