Fenerbahçe (II)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Futbol Takımımızın AZ Alkmaar ile oynayacağı hazırlık maçı, Cuma günü saat 18.00’de canlı yayınla FBTV’de!

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Başkan Ali Koç, 15 Ocak Salı günü saat 21:00'de FB TV'deki 'Camiaya Sesleniş' programında gündeme dair değerlendirmeler yapacak.
Başkanımızın katılımıyla 15 Ocak 2019 Salı günü (bugün) FB TV’de yayınlanacak Camiaya Sesleniş programı, başkanımızın gözündeki rahatsızlık nedeniyle ertelenmiştir.

Aynı program, 16 Ocak 2019 Çarşamba tarihinde, Kadın Basketbol Takımımızın FIBA Avrupa Ligi ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde oynayacağı maçların ardından 21.45’te gerçekleşecektir.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Gurur!

Dünyadaki en iyi 10 basketbol takımının toplam etkileşimi (Aralık 2018)

1.@Lakers
2.@FBBasketbol
3.@warriors
4.@celtics
5.@HoustonRockets
6.@okcthunder
7.@sixers
8.@dallasmavs
9.@Raptors
10.@MiamiHEAT

NBA'e karşı sadece Fenerbahçe

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
dün akşam unuttum izleyemedim yayını, önemli bir açıklama vs oldu mu?
Bende tekrarını izledim... Genel anlamda her dediği önemli bana göre... Çünkü daha önce gördüğüm 4-5 başkandan "hata yaptık, mahcubuz" söylemi duymadım...

* * *

Kısa vadede yaptığım "çıta yerlerde, ne yapsa başarıdır" tespitimi sanki "al sana" diyerek yüzüme vurmuş gibi oldular... :p

Küme de, düşebilir demiştim bir yerlerde, ister misin başarsınlar?? :D
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bal yapmaz arı Aatıf, Rizespor ile anlaşmaya vardı çok şükür... Muhakkak ki muhakkak orada canını dişine takıp oynayacaktır, tarihte bu karakterdeki futbolcular gittikleri yerde öyle oldu şimdiye kadar... Umarım yanılırım.

Son düzenleme:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bende tekrarını izledim... Genel anlamda her dediği önemli bana göre... Çünkü daha önce gördüğüm 4-5 başkandan "hata yaptık, mahcubuz" söylemi duymadım...

* * *

Kısa vadede yaptığım "çıta yerlerde, ne yapsa başarıdır" tespitimi sanki "al sana" diyerek yüzüme vurmuş gibi oldular... :p

Küme de, düşebilir demiştim bir yerlerde, ister misin başarsınlar?? :D

Bal yapmaz arı Aatıf, Rizespor ile anlaşmaya vardı çok şükür... Muhakkak ki muhakkak orada canını dişine takıp oynayacaktır, tarihte bu karakterdeki futbolcular gittikleri yerde öyle oldu şimdiye kadar... Umarım yanılırım.
Ertem'in ne olduğunu zaten biliyoruz da benzeri kişilikler sürekli türüyor. Ali Koç ifşa etmekten çekinmiyor ve medyaya karşı tavrını aleni şekilde koyuyor, bu çok hoşuma gidiyor.

Atıf'ın bir golü vardır bize :D Bu hep böyle oluyor. Rakibe karşı kuzu, bize gelince canavar oluyorlar.

dün akşam unuttum izleyemedim yayını, önemli bir açıklama vs oldu mu?
5 bölgeye transfer yapılacak, en azından üçünü yapmak için uğraşıyoruz, ikisi bitti denilebilir ama imza olmadan açıklamak olmaz diyor

Bulunduğumuz mali durumdan kurtulmak için bütün camia olarak top yekün yardım kampanyası düzenleyeceğiz diyor, buradan gelen gelir UEFA nezdinde FFP çerçevesinde kabul görürse yapacağız dedi.

Ay sonu UEFA ile görüşme yapılacak, oradan çıkan sonuca göre gözü kararta da biliriz, ya da ayağımızı yorganımıza göre uğraşmaya devam edeceğiz dedi.

Çok hatamız oldu ama inancımız büyük, taraftarı çok iyi anlıyorum, kulübünüz emin ellerde, rahat olun diyor çiçeğim :D

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Alt yapıdan futbolcu çıkarsalar...

Slimani öküzü
İsmail beceriksizi
Benzia vurdumduymazı
Frey kazması
Skirtel savruğu

Kadar saçma sapan oynamaz... Bu rezilliği daha ne kadar izletecekler acaba?

Beğenilmeyen, kadro dışı bırakılan Dirar takımın en iyisi oluyorsa, bu takım gerçekten de küme düşme korkusu yaşar, hatta güle oynaya düşer...

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bu havada ve karamio varken ;)
Ümraniye belediyesine mail attım.

Ümraniye spora vermiş oldugunuz destekler için teşekkür ederim ciddi anlamda bi başarıya sahip oldular.

Destekleriniz sayesinde Avrupa'da da görecez inş.

Ümraniyeli olunmaz Ümraniyeli doğulur ;)

Yaşasın Ümraniye :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Victor Moses, Başkanımız Ali Koç’un özel uçağıyla İstanbul’a gelmek üzere Londra’dan yola çıktı.

Üst Alt