Fenerbahçe (II)

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Eleştiri noktası, her şeyi yenileyip, Volkan'ın kalmasıdır... Belki iyi niyetli düşünmüştür ama iyi niyet bu işlerde yaramıyor, yaşadı ve gördü... Diğer hatası, komple sistemi değiştirmesi... Bu ülkede hangi takım sportif direktör ile başarılı olmuş veya bu sistemi orturtabilmiştir?

Başka bir nokta da; Ersun Yanal ile ilgili sarf ettiği sözler... Bak şimdi başına bela oldu... Sosyal medya maymunlarının diline doladığı tek şey bu sözleri oldu... Sanki önceki başkan sütten çıkmış ak kaşıktı anasını satayım...
3.hatası da transfer yapması :D Satacaklarını satıp kimseyi almadan, gençlerle oynasaydık, şuan kimsenin gıkı çıkmıyordu. Hem tasarrufa gidilirdi hem oyuncu kazanılırdı. Mevcut durumdan daha kötü olamazdık zaten. Daha kötüsü Rize, o da bize 3 attı. Samimi söylüyorum gençlerle oynasaydın ilk 8'de felan olurduk, en azından çocuklar da hırs olurdu, bir ruh sahaya yansıtırlardı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
3.hatası da transfer yapması :D Satacaklarını satıp kimseyi almadan, gençlerle oynasaydık, şuan kimsenin gıkı çıkmıyordu. Hem tasarrufa gidilirdi hem oyuncu kazanılırdı. Mevcut durumdan daha kötü olamazdık zaten. Daha kötüsü Rize, o da bize 3 attı. Samimi söylüyorum gençlerle oynasaydın ilk 8'de felan olurduk, en azından çocuklar da hırs olurdu, bir ruh sahaya yansıtırlardı.
Aynen öyle... Ama eldeki işe yaramazları (gerçi bu takımda olsa yine yarıyor görüneceklerdi) iyi rakamlara satınca, cepteki para dürtmüştür muhtemelen... Hani, hiç ummadığın yerden bi para geçer eline de, nereye harcasam diye cebini gıdıklar durur, o hesap... :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bu ne acele, bu ne samimiyet arkadaş, iki gün sonra teneke takıp göndermeye çalıştığında ne diyeceksin... Zaten, Trabzon'da da çalıştı edebiyatına mı bağlayacaksın... Doğru olan şeyleri olduğu gibi yaşamayı ne zaman öğreniriz acaba? Ne yuvası, ne zamandan beri yuvasıydı Ersun Yanal'ın?

* * *
Bunları, Ersun Yanal özelinde yazmıyorum, insanların cıvıklığına sebebiyet yazıyorum... Ali Koç'a 3 Haziran öncesi ne yapıldı? Sonrası ne yapıldı? 6 ay sonrasında neler söyleniyor?? Bu camiaya Aziz Yıldırım bile çok fazlaymış gerçekten... İtecek, kakacak, sövecek, pava ile satın alacağı köpekleri olacak, iki de bir düşen donunu çekip parmağını sallayarak tehdit edecek, karanlık işleri eline yüzüne bulaştıracak bir Aziz Yıldırım bu camiaya gerçekten fazlaymış... :( :(

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
2 ay sonra tribünlerde ERSUN YALAN pankartları çıkar.
İki ay olmasa da kadro aynı kalırsa çıkardı, yalnız çıkmayacağını öngörüyorum, bunun tek nedeni de takımın zaten 17. sırada olması. 10. sıraya yaklaşması bile başarı yani :D

Ali Koç 620 milyon Euro borcun altına girdi, Ersun Yanal ise enkaz bir takımın sorumluluğunu üstlendi, ikisini de tebrik etmek lazım, bu zor zamanda ateşten gömlek giydiler.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bu adam böyle söylemlerde bulunmazdı ama ben daha önce taraftarın bir teknik direktörü bu kadar istediğini görmemiştim, O da duygulanmış demek ki.
Ersun yanal işsiz kalmazdı, kendi kabul etmemiştir teklifleri...

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Bu adam böyle söylemlerde bulunmazdı ama ben daha önce taraftarın bir teknik direktörü bu kadar istediğini görmemiştim, O da duygulanmış demek ki.
Ersun yanal işsiz kalmazdı, kendi kabul etmemiştir teklifleri...
İllaki kalmazdı ama 4 büyükten birine gidemezdi gerçeğini de göz ardı edemeyiz :) düşme hattındaki takımların kurtarıcısı olan Yılmaz Vural daha yerinde bir tercih olabilirdi aslında, en azından bu alanda emsalsiz bir tecrübeye sahip. Neyse yanalım bakalım :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
İllaki kalmazdı ama 4 büyükten birine gidemezdi gerçeğini de göz ardı edemeyiz :) düşme hattındaki takımların kurtarıcısı olan Yılmaz Vural daha yerinde bir tercih olabilirdi aslında, en azından bu alanda emsalsiz bir tecrübeye sahip. Neyse yanalım bakalım :)
Sadece bir öngörü;

Fenerbahçe de, Yılmaz Vural gazı ile çalışacak oyuncu azdır ama Ersun Yanal stili ile motive olacak futbolcu daha çoktur diye düşünüyorum... Ayrıca; Anayasanın bir yerlerine "Yılmaz Vural, üç büyüklerde çalışamaz" diye gizli bir madde koydular da, bizim haberimiz mi yok? :koptum: Bence, tarihte bir yerlerde üç büyüklerde çalışmayı hak eden kapasiteye sahip hocadır Yılmaz Vural.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
60'lar ve 70'lerde Türkiye'nin en yüksek tirajlı dergisi Hayat: "Memleketimizin en çok sevilen spor teşekkülü Fenerbahçe Spor Kulübü...Fenerbahçe futbol takımı, Lig, Türkiye Şampiyonluğu, Şild, Milli Küme ve Başvekil Kupası karşılaşmalarında en çok şampiyonluk kazanmış takımdır"

40953

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi Zenit oldu... Bu durumumuza göre dişimize göre diyebiliriz mi? :)

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Fenerin şu andaki rakibi erzurum, çaykur rizedir. Zenit 10 gömlek üstün gelir.

Şaka bir yana zenit iyi takım. Her türlü alır.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi Zenit oldu... Bu durumumuza göre dişimize göre diyebiliriz mi? :)
Takımın şu halinde dişimize göre bir tane bile takım yok, ama Fenerbahçe gibi oynasak, Zenit eski gücünde değil kolay lokma olurdu ama şimdi değil.

Üst Alt