Fenerbahçe (II)

ReaL

Katılımcı
Galatasaray - Fenerbahçe derbisine İddaa Şirketi; geçtiğimiz Pazar günü Galatasaray'a 1,65 oran vermişti, dün 1,85 çıkarmışlardı, bugün 1,75 e indirmişler.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Akşam çıkacak kadroyu merakla bekliyorum. Cocu yardımcıları çalıştırdı takımı diyorlar ama kadroyu kim yapacak ? :) Ali Koç'un eli değer mi dersiniz...
Bence değmez, Koeman çıkartacaktır kadroyu, hatta içimden bir ses yenilse dahi güzel bir futbol sergilerse sezon sonuna kadar Koeman ile devam edecek gibi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Cocu'nun gönderilip, ekibini kalması tuhaf, aynı tuhaflık Aykut hoca ve ekibi ile yaşandı ve sonuçları hoş olmadı...

Bülent'in teorisi bu noktada doğru olabilir... Nasıl olsa bu sezon cortladık sezon sonunu böyle görelim yeter...

ssakizli

Katılımcı
Sezon sonunu bir şekilde görelim zihniyeti varsa bence yanlış. Zira avrupa kupalarında mücadele etmek için çıkış yakalamak şart ki bulunduğumuz durum tarihimizin en kötü sezonu. Sezonu 10.tamamlamak istemiyorum. Bence iyi-kötü ,ligi bilen bir hoca gelmeli. Ve aynı fikirdeyim ,Cocu gitsin ekibi olduğu gibi kalsın. Oldukça anlamsız.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Yalnız bir düzeltme yapayım, Koeman Cocu'nun yardımcısı değil, Fenerbahçe Cocu'dan çok sonra getirdi Koeman'ı. Diğer yardımcılar devam ediyorsa o yanlış.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Bayram değil seyran değil :rolleyes:

Kemal Özdeş bu akşam oynayacağımız Galatasaray - Fenerbahçe derbisini tribünden takip edecek.

IMG_20181102_173510.jpg

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Jorge Sampaoli'nin avukatı Fernando Barredes'in, kulübümüzle görüşmek için İstanbul'a geldiği iddia edildi (İHA)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Koeman farkı

Fenerbahçe'nin 11'i: Harun, Isla, Skrtel, Neustadter, Hasan Ali, Jailson, Eljif, Ayew, Benzia, Valbuena, Frey

Son düzenleme:
İki tarafın da kadrosu hücuma yönelik, ama maçı izleyemeyeceğim ne yazık ki...
Yenersek gece tekrarını izlerim :)
Valbuena yerine barış olabilirdi. Ama yine de ideale yakın kadro, cocu efendinin yapacağı buydu, bu maçı kazanırsak kuman ile devam eder yönetim..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sampoli ile anlaşılmış sanırım, bir tazminat da sampoli götürmesin :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Uzun vadeli, istikrarlı ve Avrupa da sürekli oynayabilecek bir kadroyu yabancı yapar, Türk günü kurtarır, Koç hep ne dedi kısa vadeli planlar yapmayacağım diye, o bakımdan yabancı tercihi normal.

Sampaoli şuan ismi geçenlerden Jardim hariç bence en iyisi. Arjantin milli takımıyla fiyasko yaşamasının çok farklı nedenleri vardı diyorlar. Şili ve Sevilla da çok iyiydi

Zaten kesinlik yok basın yazdı sadece.

Olursa da bu ne ya denecek biri değil çünkü şuan boşta olan iyi biri yok, malum maddiyat ta var. Çok beğenmesem de Blanc olacağına Jorge olsun.

Üst Alt