Farklı Sorunlara Farklı ve Pratik Çözümler

aurora

(Can)
Araç Markası
Tabanway
Hepimiz yaşadığımız sorunlara kendi çapımızda çözüm bulmaya çalışırız. Bazen “Evet böyle de olur tabi ki” dedirten çözümler ortaya çıkar. Ne dersiniz, siz hangi probleme nasıl çözümler buldunuz?

Başlayalım o halde. :)

Ofisteki filtre kahve makinesinin su pompasında sıkıntı oldu ve vurarak çalıştırmaktan bıktım. Ama canım da fena halde filtre kahve istiyordu. Ben de yanda duran çay makinesinden destek istedim. :)

41092

41093

Tabi ki filtre esnasında soğuyan hazneyi tekrar ısıtmayı unutmuyoruz. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Güzel çözüm üretilmiş... Ben, büyük ve önemli icatların; kafaları farklı çalışan, meraklı ve sıradan olmayan insanların yaptığına inanırım... :harika:

Holydao

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Ortada sorun yokken eglence olsun diye yaptigim kucuk bir sey vardi, sonradan cok begenildi. Haftalik cikan "Uykusuz" dergisini ilk sayisindan beri almaktayim, hic bir sayisini kacirmadim 2007'den bu yana. Onla beraber gelen posterdi, takvimdi, cıkartmaydı o kadar ıvır zıvır var ki ayri bir kitaplik yaptim onlara. Bunlari bi yerde degerlendireyim derken aklima şöyle bir proje geldi:
41099

41102
41103

Hatta sonradan cok da begeni topladi :)

41101

Aslinda evde luzumsuz duran yığına anlam katmak anlaminda bir soruna cozum olmus galiba :)

41104

Üst Alt