Mazda 6 GH (2007-13) Far Temizliği

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Önce 5-6 farklı numaralı zımparayla temizledi, ölü dokuyu aldı, sonrada tonyum denilen bir malzemeyi ısıtıp özel aparatıyla fara buharını tuttu. Diğer yerlerin aksine kloroform kullanmadığını özellikle belirtti...
56854

Ilgaz-p

Katılımcı
Araç Markası
2007 - Mazda 6 - GG
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
bu işlemi yaptıktan sonra en son far tekrar çizilmesin diye üzerine cila atıyorlar mı veya bir koruyucu sürülüyor mu

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Zımpara işleminden sonra, videodaki işlem yapılıyor...

Bu arada kanalıma abone olmayı, yorum yazmayı ve bildirmi açmayı unutmayınız :koptum::koptum::koptum:

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Benim farlar şu anda rezil durumda, bu işlemin uzun süre dayandığından emin olmadığımdan kafam karışık. Bu sebeple Aliexpressten yeni cam alıp değişmeyi düşünüyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Benim farlar şu anda rezil durumda, bu işlemin uzun süre dayandığından emin olmadığımdan kafam karışık. Bu sebeple Aliexpressten yeni cam alıp değişmeyi düşünüyorum.
Yeni cam uzun soluklu olmaz gibi geliyor bana çektiğin eziyete değmez... Pamuklu bezi al eline, dök pastayı parlat gitsin 6 ay rahat götürüyor, yılda iki defa 10'nar dakika çok bile... :ssrtcbya:

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
1 yıl garantili, ama usta 2 yıldan önce sararan görmedim dedi

Üst Alt