Faizsiz Mini Kredi (2.000 TL)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Geçenlerde A101 de gördüğüm 2.000 lira Faizsiz kredi yazısı üzerine sorup soruşturdum. DH forumda da başlıgı vardı ama ihtiyaç olmadıgından önemsememiştim.
DenizBank ile anlaşma yapmışlar. 2.000 Lira 6 ay sıfır faiz ile kredi.
Gerekli olanlar: 100Liralık A101 fişi.
Mahallede artık kasiyerleri tanıyoruz, bana 100 lira üstü bi fiş ayırın dedim sagolsun kıvrıştırılmış bi fiş ayarladılar.
Bankaya 4:20 civarı gittim hiç bir evrak istemeden krediyi çektim. sadece 8Tl hayat sikörtası* kestiler.
Şubedeki arkadaşa "bu 2.000 lirayı vadeli hesaba koysak 6 ay sonra ne kaaa getirir?" diye bahsus sordum işlemler bitince ;)
120-150 lira birşey dedi :D
Sonra hanımada çekmeye karar kıldık. Ona maiş* bordrosu da istediler. Önceden A101 online sitesisnden yapmış oldugum alışverişin online faturası mail adresimde duruyormuş. Biraz arayınca buldum. Onun cıktısını alıp bankaya gittik. Kabul etmediler çünkü ben taaa alışverişi temmuzda yapmışım :koptum::komik:
Son 1 aylık olması gerekiyormuş. Neyse dedim Yag, şeker, un salça gibi temel ihtiyaçlar alıp 100 tl'yi geçen bir alışveriş yaptım. FastPay uygulaması kullandım.
Onay falan filan diye 1 saate yakın oyaladılar ikinci kredi.

Sonuç: 8-10 tl hayat sikörtası yapılıyor ve hesaba 1992tl civarı bir para hesaba geçiyor. 6 Ay 333.33TL ödemeli. fatura talimatı, kredikartı teklifi vs olmadı. sadece KMH açıldı 1300 liralık. 6 ay sonunda denizbankla ilişigim kalmayacak şekilde kapatırım hepsini.

DİpNot: FastPay ile alışveriş yaparsanız yaptıgınız alışverişin %10 unu geri veriyor. ilk harcamayada 10 tl hediye.
ben alışverişlerimde anne, babam, eşim ve kendi üzerime FastPay kullanıcı hesapları oluşturdum. Burada da para birikmişti. 90TL civarı onuda atm.dan çekmiş oldum.
Ayrıca faturaları komisyonsuz kredi kartıyla ödenebiliyor. elektrik fatusaından da %10 para iadesi var.
reklam: FastPay bir Denizbank şigsidir. Benim hiçbir çıkarım yoktur.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
:rolleyes:
Geçenlerde A101 de gördüğüm 2.000 lira Faizsiz kredi yazısı üzerine sorup soruşturdum. DH forumda da başlıgı vardı ama ihtiyaç olmadıgından önemsememiştim.
DenizBank ile anlaşma yapmışlar. 2.000 Lira 6 ay sıfır faiz ile kredi.
Gerekli olanlar: 100Liralık A101 fişi.
Mahallede artık kasiyerleri tanıyoruz, bana 100 lira üstü bi fiş ayırın dedim sagolsun kıvrıştırılmış bi fiş ayarladılar.
Bankaya 4:20 civarı gittim hiç bir evrak istemeden krediyi çektim. sadece 8Tl hayat sikörtası* kestiler.
Şubedeki arkadaşa "bu 2.000 lirayı vadeli hesaba koysak 6 ay sonra ne kaaa getirir?" diye bahsus sordum işlemler bitince ;)
120-150 lira birşey dedi :D
Sonra hanımada çekmeye karar kıldık. Ona maiş* bordrosu da istediler. Önceden A101 online sitesisnden yapmış oldugum alışverişin online faturası mail adresimde duruyormuş. Biraz arayınca buldum. Onun cıktısını alıp bankaya gittik. Kabul etmediler çünkü ben taaa alışverişi temmuzda yapmışım :koptum::komik:
Son 1 aylık olması gerekiyormuş. Neyse dedim Yag, şeker, un salça gibi temel ihtiyaçlar alıp 100 tl'yi geçen bir alışveriş yaptım. FastPay uygulaması kullandım.
Onay falan filan diye 1 saate yakın oyaladılar ikinci kredi.

Sonuç: 8-10 tl hayat sikörtası yapılıyor ve hesaba 1992tl civarı bir para hesaba geçiyor. 6 Ay 333.33TL ödemeli. fatura talimatı, kredikartı teklifi vs olmadı. sadece KMH açıldı 1300 liralık. 6 ay sonunda denizbankla ilişigim kalmayacak şekilde kapatırım hepsini.

DİpNot: FastPay ile alışveriş yaparsanız yaptıgınız alışverişin %10 unu geri veriyor. ilk harcamayada 10 tl hediye.
ben alışverişlerimde anne, babam, eşim ve kendi üzerime FastPay kullanıcı hesapları oluşturdum. Burada da para birikmişti. 90TL civarı onuda atm.dan çekmiş oldum.
Ayrıca faturaları komisyonsuz kredi kartıyla ödenebiliyor. elektrik fatusaından da %10 para iadesi var.
reklam: FastPay bir Denizbank şigsidir. Benim hiçbir çıkarım yoktur.
Daha öncede konusu vardı sanırım bu konunun. Faizsiz nakit avans konusu görünce tilkiler aklımda tepişmeye başlıyorlar :D

Döviz/altın yatırımı için çekilir bir miktarmış. Da çekmek için illa şubeye gitmek gerekiyor muymuş..:rolleyes: a101 fişini mailden şey ettirsek onlarda parayı hesabımıza yatırsalar olmaz mı..

Ayrıca Fastpay'da güzel bir uygulama. Limak Enerji ile %5 iade anlaşmaları var, elektrik faturalarını genelde oradan ödüyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
3 kere bulaştım ve kabul ettim ben kredi kartı kullanma konusunda özürlüyüm ;)
Kredi kartı kullanmayı beceremeyip, patlatıp ödeyemeyip battıktan sonra yardımcı olan birileri varsa (aile, eş dost, satılacak ev arsa arazi) ömür boyu beceremiyor insan.

Ama, yardımcı olacak birileri veya ödeme enstrümanları yoksa, benim gibi ödeme gününden bir hafta önce yatırıp, can ciğer kuzu sarması oluyor insan. :huhuu:

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kredi kartı kullanmayı beceremeyip, patlatıp ödeyemeyip battıktan sonra yardımcı olan birileri varsa (aile, eş dost, satılacak ev arsa arazi) ömür boyu beceremiyor insan.
Sonunda hep bana girmiştir ;)

Beceri meselesi sonuçda herkezden herşeyi becerebilmesini beklemek demokrasiye bile sığmaz ;) ;)

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bugun amcam içinde başvurduk arkadaşlar.
Memur adamdan bordro istediler. Banka Onay işi felanda ertesi günü bulur deyince, Amcamın zoruna gitti ugraşmadı.
Alışveriş fişi oluyor arkdaşlar. Fişin üstüne kullanıldıgına dair kaşe basıyolar. Fişi bulamadım.
Kampanya Kasım sonunda bitiyomuş.

48004

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hediye çeki mi , fişmi ??

@Domestos reklamlarda çek olarak geçiyor.
Fiş oluyor fiş.

bitmiş bir kampanya sanırım güncel bir sayfa bulamadım.
Hocam devam ediyor kampanya. Sms felan atmaya gerek yok. Şubeye fiş ile gitmek kafi. Bazen bordro istiyollaaa.

Şuda fiş şeysi.

48006

Son düzenleme:

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bugun amcam içinde başvurduk arkadaşlar.
Memur adamdan bordro istediler. Banka Onay işi felanda ertesi günü bulur deyince, Amcamın zoruna gitti ugraşmadı.
Alışveriş fişi oluyor arkdaşlar. Fişin üstüne kullanıldıgına dair kaşe basıyolar. Fişi bulamadım.
Kampanya Kasım sonunda bitiyomuş.

Ekli dosyayı görüntüle 48004

Fiş oluyor fiş.

Hocam devam ediyor kampanya. Sms felan atmaya gerek yok. Şubeye fiş ile gitmek kafi. Bazen bordro istiyollaaa.

Şuda fiş şeysi.

Ekli dosyayı görüntüle 48006
30lu yumurta fiyatı iyiymiş burda daha pahalı !)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Legacy
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Üst Alt