Ev Halleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
27 Temmuzda 9.yıl dolmuştu bizde..Ömür geçiyor..
1 Haziran tarihinde 21 yılı geride bıraktık, tanışma, nişan mişan dersek 25 yıl geride kaldı... Mutlaka benden kıdemliler de vardır ama dile kolay 25 yıldır aynı hatuna katlanıyorum... :p:p Şaka şaka, iyi ki eşimle evlenmişim diyorum hep, Allah ondan ve bütün iyi ve güzel kadınlardan razı olsun... :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Darısı başına, koçanıııı, neyse... :p:D:D Tenk yu beybi... :D
Ben hakkımı saldım abi :D yakın vadede düşünmüyorum :)

İsteme, Nişan, nikah, çeyiz bir sürü zava zingo. Bir de bunlarla uğraşırken triple nazla uğraş valla hiç çekemem :D sırf bu süreç yüzünden pek sıcak bakmıyorum evliliğe :D biri çıkarda hadi başbaşa nikah dairesine gidelim, sonra bakarız başımızın çaresine derse belki o zaman olur :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

İsteme, Nişan, nikah, çeyiz bir sürü zava zingo. Bir de bunlarla uğraşırken triple nazla uğraş valla hiç çekemem :D sırf bu süreç yüzünden pek sıcak bakmıyorum evliliğe :D biri çıkarda hadi başbaşa nikah dairesine gidelim, sonra bakarız başımızın çaresine derse belki o zaman olur :D
Kaçıralım :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

Tamamen aynı düşüncelere sahibim ama bi noktadan sonra toplum baskısı seni öyle bir evirip çeviriyor ki, pistte göbek atarken buluyorsun kendini... :p Bende o tarz atraksiyonları sevmediğim için evde yemek verildi, nikah salonunda nikah yapıldı o kadar... Düğün salonu, gelin halayı, anasının nikahı gibi gereksiz ayrıntılar olmadı çok şükür. :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Nice seneleriniz olsun Hakan :)

11. yılı doldurduk şükür :) nice 10 larca senelere olsun :)
Düğün bitmiş Kadıköy den Göztepe ye eve gideceğiz ,Punto kiralamışım,zarflar hazır boş yok hepsinde para var. Çıktık bahçeden baktım çocuklar koşturuyor ben zarfları fırlatamadan bunların eli neredeyse içeri daldı neyse attık zarfları sonra biri yapışmaz mı ön cama...lenn uçak kaçacak eve gitmemiz lazım in lan diye bağırıyorum dinleyen kim kene mübarek...kökledim gazı inmedi ,durdum tepeliyecem ki sonradan anlatılana göre 3 minübüsçü durmuş beni tutuyorlar...
La havle eve gittik ,yahu o kadar yaşlı başlı kadın ne ara düğün salonundan eve yetişmişler anlayamadım :D...
Girdik odaya üst baş değiştirip çömdük yere Zeki Alasya gibi başladık altınları saymaya ,tam bitti diyoruz kayınvalide geliyor pilav yermisiniz haydeeee sil baştan,tam bitecek kayınvalide geliyor içerdekiler sizi bi göreydi....Anne uçak kaçtı kaçıyor derken kendimiz zor bela attık havaalanına :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
@Domestos
Abi sen işi biliyorsun valla, en güzelini yapmışsın. aslında çok sükür mahalle baskısı riskim yok :D sebebi ise; küçük teyzem (55) bekar, yaşları 53 ve 46 olan iki kuzen bekar, benle yaşıt iki kuzen daha bekar :D bir şey diyen olursa önce onlara söyleyin, bu işler sırayla diyorum :D

@hagakure
Abi sende geç evlenmiştin galiba, süreç daha bi kolay oluyordur inşallah :D

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Nice seneleriniz olsun Hakan :)

11. yılı doldurduk şükür :) nice 10 larca senelere olsun :)
Düğün bitmiş Kadıköy den Göztepe ye eve gideceğiz ,Punto kiralamışım,zarflar hazır boş yok hepsinde para var. Çıktık bahçeden baktım çocuklar koşturuyor ben zarfları fırlatamadan bunların eli neredeyse içeri daldı neyse attık zarfları sonra biri yapışmaz mı ön cama...lenn uçak kaçacak eve gitmemiz lazım in lan diye bağırıyorum dinleyen kim kene mübarek...kökledim gazı inmedi ,durdum tepeliyecem ki sonradan anlatılana göre 3 minübüsçü durmuş beni tutuyorlar...
La havle eve gittik ,yahu o kadar yaşlı başlı kadın ne ara düğün salonundan eve yetişmişler anlayamadım :D...
Girdik odaya üst baş değiştirip çömdük yere Zeki Alasya gibi başladık altınları saymaya ,tam bitti diyoruz kayınvalide geliyor pilav yermisiniz haydeeee sil baştan,tam bitecek kayınvalide geliyor içerdekiler sizi bi göreydi....Anne uçak kaçtı kaçıyor derken kendimiz zor bela attık havaalanına :D
Sağolasın Naim abi. 11. yıl deyince Murat abi gibi düşündüm geç evlenmişsiniz :)

Çoluk çocuk zarf olayında benzer macerayı bende yaşadım.
Twingo ile dış çekime giderken çingene çocukları atladı kaputa inmiyor, 300-500 mt kaputta gitti hergele, sonra çiçek süs püs yolup kaçtı gitti.
Ertesi günde Cabrio Bmw'yi düğün arabası yaptım. Salona geldik, kapıları kilitledik ama arabanın üstü açık olunca haylaz çocuklar üstten dalmışlar içeri, torpidoda kalan zarfları toplayıp çıkmışlar. Bunu gören bir aile dostu arkalarından seyirtip yakalayıp zarfları geri almıştı :D

Holydao

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Uzun suredir erteledigim ve izinde baba evine gelerek sonunda tamamlayabildigim eserim ortaya cikti.

6 gunde, gunluk 5-8 saat calisma sonucu tamamlandi. "Bu kadar vakti faydali biseye ayirsaydin ya kardesim" diyen olacaktir muhakkak, keza haklilar da... Fakat unutmayin ki "zaten tatildeyim" deyip yan gelip yatabilirdim ya da ne bileyim aksama kadar dolarin hop oturup hop kalkmasini takip edip tatilimi zehir edebilirdim.

Pisman miyim asla, bi daha olsa bi daha yaparim [emoji16]

Karsinizda Lego Avengers serisine ait Helicarrier. 2500 kusur parcasi, 80 cm uzunlugu, 44 cm eni ve 29 cm yuksekligi ile tam bir ustalik eseri [emoji3]
IMG-20180804-WA0001.jpeg
IMG-20180804-WA0005.jpeg
IMG-20180807-WA0010.jpeg
IMG-20180807-WA0012.jpeg
IMG-20180807-WA0009.jpeg
IMG-20180807-WA0008.jpeg

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Uzun suredir erteledigim ve izinde baba evine gelerek sonunda tamamlayabildigim eserim ortaya cikti.

6 gunde, gunluk 5-8 saat calisma sonucu tamamlandi. "Bu kadar vakti faydali biseye ayirsaydin ya kardesim" diyen olacaktir muhakkak, keza haklilar da... Fakat unutmayin ki "zaten tatildeyim" deyip yan gelip yatabilirdim ya da ne bileyim aksama kadar dolarin hop oturup hop kalkmasini takip edip tatilimi zehir edebilirdim.

Pisman miyim asla, bi daha olsa bi daha yaparim [emoji16]

Karsinizda Lego Avengers serisine ait Helicarrier. 2500 kusur parcasi, 80 cm uzunlugu, 44 cm eni ve 29 cm yuksekligi ile tam bir ustalik eseri [emoji3]Ekli dosyayı görüntüle 36003Ekli dosyayı görüntüle 36004Ekli dosyayı görüntüle 36005Ekli dosyayı görüntüle 36006Ekli dosyayı görüntüle 36007Ekli dosyayı görüntüle 36008

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eline sağlık valla harika görünüyor :) seneye bizim ufaklığa başlattırıcaz he arada bizde dadanır mıyız bilemem :D

Üst Alt