Emeklilikte Yapılabilecek İşler Nelerdir?

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Abi 9 ay önce, almanyadaki eşin, sorusu havada kalmış. Önce onu bi aydınlat istersen
Şu an için çok para kazanabileceğini bir iş tavsiyesinde bulunayım ben sana. Tapunun yakınında bir dükkan buluyorsun, camına da "aynı gün için randevu alınır" yazıyorsun. Bi bilgisayar, bi tarayıcı, bi yazıcı. Gelsin paralar
Randevuyu nasıl alıyor :) :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kardeş ben olaydan bi haberim. Şimdi Veli abi Van’a gitmeyip bir iş mi kurdu, kurdu ise iş ne?
Bizim niye haberimiz yok, bu kadar mı ayrı düştük :):)
Ayran içmedik daha ya, ayıpsın.. Veli Bey pazartesi basın toplantısı düzenleyecek konuyla ilgili, kamuoyuna duyurulur. (Başdnş.Bülent)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kardeş ben olaydan bi haberim. Şimdi Veli abi Van’a gitmeyip bir iş mi kurdu, kurdu ise iş ne?
Bizim niye haberimiz yok, bu kadar mı ayrı düştük :):)
Van'a gidip 60 gün yıllık izne ayrılacak, önümüzdeki hafta netleşecek işin başına geçilecek daha doğrusu hanım geçecek bende emeklilik hayatına yelken açacam inşallah... :hhhhhh:

Artık emirleri hanımdan alcam. :utan:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Van'a gidip 60 gün yıllık izne ayrılacak, önümüzdeki hafta netleşecek işin başına geçilecek daha doğrusu hanım geçecek bende emeklilik hayatına yelken açacam inşallah... :hhhhhh:

Artık emirleri hanımdan alcam. :utan:
Hadi hayırlısı hakkında abi, güzel haberler bunlar. Yalnız “artık emirleri hanımdan alacam “ derken abi ; daha önce nerden alıyordunki :) :) :)

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Şu an için çok para kazanabileceğini bir iş tavsiyesinde bulunayım ben sana. Tapunun yakınında bir dükkan buluyorsun, camına da "aynı gün için randevu alınır" yazıyorsun. Bi bilgisayar, bi tarayıcı, bi yazıcı. Gelsin paralar
52711

Uyanıklar başlatmış bile işi Veli abi. Fakat ben yukarda bunları yazarken, aklımdan 20 lira geçiyordu, bunlar abartmış iyice:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hafta içi, bambaşka bir iş kolu ile karşınızda olma dileklerimle... :utan: hayır dualarınızı eksik etmeyin lütfen.
İstediğimiz, niyetlendiğimiz iş nasip olmadı, hayırlısı böyleymiş dedik ve yeni ufuklara yelken açtık... :hhhhhh:

Avm içinde bulunan markette soft dondurma standını devir alacaktık, market yönetimi devir işine sıcak bakmadı, yeni sözleşmeyi hem iki kata varan kira artışı ile teklif etti hem de garanti vermedi.

Mevcut haliyle devam etme seçeneği gündeme geldi, o kadar para verip (6 haneli rakamlar) bu riski göze alamadım, vazgeçtik.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Acele etmeye de gerek yok sanırım, önünüzde uzun bir süreç var, getirisini götürüsünü detaylı düşünmek lazım. Hakkınızda hayırlısı abi, Allah gönlünüze göre versin

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Acele etmeye de gerek yok sanırım, önünüzde uzun bir süreç var, getirisini götürüsünü detaylı düşünmek lazım. Hakkınızda hayırlısı abi, Allah gönlünüze göre versin
Aynı fikirdeyim canım kardeşim, Rabbim bir yerlerde nasibimizi ayırmıştır muhakkak. Bize düşen, arayıp bulmak. :hhhhhh:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Üst Alt