Mazda 3 BK (2003-09) Elektrik Sistemi Kaynaklı Hata Kodları

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Selamlar, resimlerdeki hata kodlarını aldık. Ne önerirsiniz, çözüm olarak. Elektrik tesisatında da sorun var arabada, garip işler oluyor. Stop lambasının biri yanmıyor onu yapıyoruz gösterge ışığı gidiyor, onu yapıyoruz far açıkken kapı açıldığındaki ikaz sesi gidiyor bişeyler oluyor ama anlamadım ve artık yoruldum da işin açığı.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-05-09 at 10.31.39 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2018-05-09 at 10.31.39 (1).jpeg
    193.2 KB · Görüntüleme: 34
  • WhatsApp Image 2018-05-09 at 10.31.39.jpeg
    WhatsApp Image 2018-05-09 at 10.31.39.jpeg
    172.7 KB · Görüntüleme: 34

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Elektrik sorunları ihmale veya ertelemeye gelmez. Sebebi araştırılıp bir an önce sorun giderilmeli. Sistemi hata kodu havuzuna çevirmeye ne sebep oldu ben onu merak ettim.

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Elektrik sorunları ihmale veya ertelemeye gelmez. Sebebi araştırılıp bir an önce sorun giderilmeli. Sistemi hata kodu havuzuna çevirmeye ne sebep oldu ben onu merak ettim.
Hiçbir fikrim yok. Ama önceki sahibi çok hor kullanmış. Ben de topluyorum şimdi. Sonra bendeyken bir arıza çıkartmaz zaten kolay kolay.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
ilk problem stop lambası ile mi başladı onun tam uyumlu olmasına kodu volt vs ne kadar dikkat edilecek şey varsa dikkat edin ampul bilgilerini klavuzdan alın arka stop lambası farklı olan primeranın çalışmadığı bile duymuştum

Üst Alt