Mazda 626 GF (1997-02) Egzoz Ucu Montajı

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
Herkese iyi akşamlar bugün balkız’a yeni egzoz ucu takıldı, ön takım bakımları ve rot balans ayarları yapıldı, yapan usta lastiklerin yavaş yavaş değişme vaktinin geldiğini söyledi hazır lastik değiştirecekken jant arayışına girdim ama hiç hoşuma giden olmadı bu kasaya yakışan jant önerilerinizi alabilirmiyim?

Sanayiden kareler ;
47546
47547
47548

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Güle güle kullanmak nasip olsun inşallah. Ben yukarıdaki konuda olduğu gibi, oval şekilde tamponu dolduracak şekilde egzoz Ucu tercih etmiştim...

Aşağıdaki konudan jant tavsiyesi alıp verebilirsin.

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Güle güle kullanmak nasip olsun inşallah. Ben yukarıdaki konuda olduğu gibi, oval şekilde tamponu dolduracak şekilde egzoz Ucu tercih etmiştim...

Teşekkür ederim Veli abi amin cümlemize.
Evet senin tercih ettiğin daha güzel duruyormuş fakat egzoz’u takan kişi arkadaşımın babasıydı ondada çok çeşit yoktu girdik bir defa takıp çıkalım ayıp olmasın diye taktırdım aslında hoşumada gitti yani eski uçsuz halinden iyidir. Jant konusundada 5 kol düşünüyorum aslında

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Kibar olmuş güle güle kullanın. GF kasa tasarım olarak daha büyük bir ucu da kaldırır, sırıtmaz.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yassı bi uç daha hırçın dururdu.

Bu kasada 5 kol bi jant görmüştüm ince kollu hoş duruyordu , denk gelirsem atarım resmini

Son düzenleme:

Veli Berkcan Taş

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yazsı bi uç daha hırçın dururdu.

Bu kasada 5 kol bi jant görmüştüm ince kollu hoş duruyordu , denk gelirsem atarım resmini
Evet bende sonradan fark ettim abi ama dediğim gibi çok seçenek yoktu bakalım belki dediğiniz gibi uç takabilirim. M6 (2004-2006) jantlarıda sade ve hoş duruyor

Üst Alt