Mazda 323 BJ (1999-03) Efendi İçin 39.99 Dolara Double Din Teyp

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Değerli arkadaşlarım,
Hiç aklımda olmamasına rağmen bir ağabeyimin telefonu ile double din teyp alma niyetine girdim. Ürün %65 indirimle yaklaşık 140 küsür liraya denk geliyor. Ürün www.tomtop.com sitesinde ve linki de aşağıdadır. Bu ürünü hem sizlere danışmak, hem de başlığa fiyatı yazarak niyeti olanların konuya dikkat çekmelerini istedim.

1) Bu ürüne 140 lira vermeye değer mi?
2) Ürün 2003 BJ kasa aracıma uyar mı?
3) Şayet uyarsa çerçeve almam gerekir mi?

Şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim.
Ürünün linki: 7 inch Universal 2 Din HD Bluetooth Car Radio MP5 Sales Online - Tomtop.com

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu ürünlerden anlamayı bırakalı çok oldu hocam fakat Murat'ın dediği gibi fiyatı harika, sen al olmadı başkalarına paslarsın. :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bedava neredeyse...

Bu ürünlerden anlamayı bırakalı çok oldu hocam fakat Murat'ın dediği gibi fiyatı harika, sen al olmadı başkalarına paslarsın. :)
Aslında direksiyon altındaki radyo kumanda kolu iptal olacağı için almayı hiç düşünmüyordum. Fakat fiyatı çok ucuz geldi. Normal teyp fiyatı seviyesinde. Corolla'sı olan arkadaşımla birlikte alacağız. Yardımcı olabilecek arkadaşlar için şu resimler ipucu olabilir.
201707221500760326K3836-1-7256-w5nJ.jpg
VUX12Q-258890242.jpg
K3836-1-7256-DKhC.jpg

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Hay Allah razı olsun AliEx'de arayıp bulamamıştım. Ordan almak daha güvenli gibi geliyor. Galiba alacağım, geri görüş kamerası girişi de bulunuyor. Olmazsa geri görüş de ekleriz.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
2 kişi aynı anda almayın biriniz alsın deneyin ona göre alın.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
2 kişi aynı anda almayın biriniz alsın deneyin ona göre alın.
İndirim süresi 2 gün kaldığı için birlikte alacaktık fakat AliEx'de de olduğuna göre zaman sıkıntımız kalmadı demektir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aslında direksiyon altındaki radyo kumanda kolu iptal olacağı için almayı hiç düşünmüyordum. Fakat fiyatı çok ucuz geldi. Normal teyp fiyatı seviyesinde. Corolla'sı olan arkadaşımla birlikte alacağız. Yardımcı olabilecek arkadaşlar için şu resimler ipucu olabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 23133 Ekli dosyayı görüntüle 23134 Ekli dosyayı görüntüle 23135
Direksiyondaki kumanda kolu için aparat yapan yer var, Oguzhan gonzales için yaptırmıştı hocam.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Alpine ve Pioneer markaları destekliyor diye aklımda kalmış. Olmazsa @Oğuzhan 'ın bahsettiği yere yolumuz düşerse bir uğrar, olursa yaptırırız. Meret kol da çok işe yarıyor.
Tam çayı yudumlarken ürünün fiyatına baktım kendimi haşlıyordum :)

vonallen

Katılımcı
Ben Aliexpressten sipariş vermiştim.. ekimin başı gibi gelir herhalde... Fakat benimkinde geri görüş kamerası da var. 170 TL ye aldım.. Gelince foto atarım arkadaşlar..

7 Inç TFT Araç Ses Stereo Dokunmatik Ekran 2 Din MP5 çalar Dikiz Kamera Bluetooth 2.0 Hands-Free Görüşme AUX TF USB FM
7 Inch TFT Car Audio Stereo Touch Screen 2 Din MP5 Player Rearview Camera Bluetooth 2.0 Hands free Call AUX TF USB FM -in Car Multimedia Player from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)

Hatta TRden bir mazdaci almış AliExpress e foto atmış, 61KD3X3.
400383927-763171202.jpg
40038392767190752.jpg

Üst Alt