Duyurular-Mesajları/Konuları Silinenler-Uyarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Rcp4226 isimli üyemizin tanışma bölümüne açmış olduğu konu genel görünümden kaldırılmıştır. Konu ile ilgili bölümlere tekrar konu açılabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Alınık-Satılık bölümüne açılan ilan ve talep konuları ile Teknik veya Modifiye bölümüne açılan konular; makul ve mantıklı süre içerisinde neticelendirilirse uygun olur...

Makul süre içerisinde dönüş yapılmayan, bilgi verilmeyen konular konum ve durumuna göre silinir veya kilitlenir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Güzel ailemizin alt yapısı güncelleme sonrası gördüğünüz üzere İngilizce olmuştur... Bunun için İngilizce kurs kayıtlarımız yakın zamanda başlayacaktır. Kurs için vaktim yok diyenler ise, forumun en altında sol tarafta bulunan dil seçeneğini Türkçe yapabilir... ;)

Keyifli forumlar, kazasız belasız sürüşler diliyoruz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Benım de sılınmıs O kadar emek verıyoruz sılınıyor. Şaka gıbı

Sayın Yetkılı:tskler:

Sayfamdan arabanım fotograflarını sıldınız . En cok hangısı sınırlerımı bozudu bılıyor musn şu ekledıgım fotograf. Ben o fotografı çektığim gün. Evımden hanımın ıs yerıne 7 km yol yürüşüm gecen hafta o sogukta. Sırtıma almısım 4 lıtre motor yagımı spor çantama koymusum yüklenmısım düşmüsüm yollara. Amacım ne? Aracı bır an önce alıp servıse yetıstırmek. Bu guzel anı sayfamda paylaşmısım. Sen ne yaptın oturdugun yerden ıkı tıkladın sıldın. Yanı 7 8 km yol yuruyup emek verıp bıseyler paylaşıyorum 4 kılo malzeme taşıyorum. Sen nıye sılıyorsun? guzel ınsan. Ayıptır gunahtır yazıktır.
Yazılanlar ışığında durum incelemesi yapılmış olup, Özgür'ün konu haricinde ve mükerrer olarak paylaşmış olduğu mesajlarının silindiği anlaşılmıştır... Ayrıca, aynı fotoğrafı üç değişik konu altında paylaşmasından dolayı tekrara düşen mesajlar silinmiştir... Çok emek verdiğim dediği fotoğrafları "Bakım-Periyodik Bakım" bölümünde, her biri 2 mb tan büyük İstanbul - Uludağ fotoğraflarını da; "Gezi" bölümünde tekrar paylaşabilir... ;) Normal olarak bu durumun bilinmesi gerektiği prensibinden dolayı açıklama yapmayacaktım ama bakış açısı farklı olunca bazı şeylerin anlaşılması gerektiğini düşündüm...

Önemli Hatırlatma; konu ile ilgisi olmayan mesajlar (önemine göre) ve güncelliğini yitirmiş "geyik, sohbet muhabbet" içerikli konular forum alt yapısına yük olmaması amacıyla silinmiştir...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Durduk yerde öğretmenlere olmadık ithamlarla olaya başlayan, dün etnik kökenli tehditlerde bulunan, yapılan uyarılara rağmen bu gün daha ileri gitme cüretini gösterip forum yönetimini diktatörlükle yaftaladığını zanneden, bu tavırları ile ben bu güzel ortamda olamam diye sırıtan @özgür35'ün bu tavırlarına kayıtsız kalmayarak ve hiç istemediğimiz ama hak edenlere rahatlıkla uyguladığımız "banlanma" (uzaklaştırma) cezasını tatbik ettik.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
@ramco123 isimli üyemizin, yanlış yere (Mazda Yedek Parça) eksik bilgiler ile açmış olduğu "aracımın motoru çalışmıyor" isimli konusu, yapılan uyarıya rağmen geri dönüş yapılmadığı için silinmiştir. Ayrıca; tanışma mesajı ile silinen konudaki bilgiler bir biri ile tezat oluşturduğu için, tanışma mesajı da yeniden düzenlenmiştir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

Üslubu ve forum kurallarına aykırı davranış sebebiyle ısrarla aramızda olmak istemeyen @vgunay86 nın talebine kayıtsız kalamadık... :cool:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
@haydeda nın İlgili bölüme açılmayan satılık konusu silinmiştir. Doğru bölümde olması şartıyla tekrar konu açılabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt