Dünya Futbolunun En İyi Tasarıma Sahip Takım Otobüsleri

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fenerbahçe

1.jpg

Juventus

2.jpg

Inter Milan

3.jpg

ABD Milli Takımı
4.jpg

Real Madrid

5.jpg

Brezilya Milli Takımı

6.jpg

İngiltere Milli Takımı

7.jpg

Milan

8.jpg

Hollanda Milli Takımı

9.jpg

B.Dortmund

10.jpg

Barcelona

11.jpg

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fenerbahçe SK karayolu ulaşım tedarikçisi Gürsel Turizm gelmis geçmis en güvenli ve teknolojik otobüsü hazırlıyor...

Cpwt_4KWcAAwQSL.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yeni her zaman için yenidir fakat, otobüse bakınca aklımdan geçenleri yazayım;

Daha butik bir marka otobüs kullanılabilirdi, Mercedes artık hacı murat oldu bence... :) Otobüsün arka kısmından ön tarafa doğru tarihsel olarak; büyük emeği geçmiş, kahraman olmuş, futbol tarihimize adını kazımış futbolcu ve teknik adamların karma bir konsept ile fotoğrafları kullanılabilirdi.

Lefter, Can Bartu, Alparslan, Müjdat, Rıdvan, Schumacher, Högh, Uche, Veysel (Veselinovic) Didi, gibi... :D

Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Otobüs markalarına bakıyorum da VW bile çıkarır olmuş. Şu Alman markalarına inat Mazda'dan da bir otobüs çıksa ya. Bildiğim kadarıyla ISUZU ve MITSUBISHI var bir tek?

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Otobüs markalarına bakıyorum da VW bile çıkarır olmuş. Şu Alman markalarına inat Mazda'dan da bir otobüs çıksa ya. Bildiğim kadarıyla ISUZU ve MITSUBISHI var bir tek?
Ulaşım sektöründe otobüs yapmak çok kolay ama motor yapmak zor, dayanıklı bir motora ihtiyaç var her zaman... Temsa; Mitsubishi motoru ile yerli üretim yapıyor tabi yersen... Man ve Mercedes Türkiye de üretim yapıyor ama ne hikmetse her iki markanın sahibi olan Almanya da ulaşım otobüslerle sağlanmıyor... Ders alınması gereken en büyük nokta da burası bence...

Karsan da, dışarıdan aldığı İveco motorları ile yerli üretim ! otobüs minibüs yapıyor. Neyse konu neydi nereye geldi. :)

Quaresma da pek bi afilli durmuş valla. :)

Üst Alt